Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyenkor mit kell mondani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenkor mit kell mondani?

Figyelt kérdés
Háromszor megbántottam a lányt, alakuló kapcsolatunk van. Az a tervem hogy veszek neki egy csokit és suliba átadom, amikor teljesen nem számit rá.Először bocsánatot kérek tőle(Szia Kitti, sokszor megbántottalak, ne haragudj...) Utána milyen szöveggel adjam oda neki a csokit? (15 éves a csaj)

2018. febr. 27. 14:54
 1/4 anonim válasza:
52%
Ha ennyire szereted akkor miért bántottad meg? Az oké ha egyszer megbántottad valamivel vagy csak félreértett valamit de HÁROMSZOR? Szerintem hagyjad békén igy mindkettötöknek jo lesz.
2018. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj milyen csokit veszel mert újra megbántod ha azt pont nem szereti.
2018. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is, csak én a lány helyében. Mármint a srác egy csomószor szívatott, és nekünk is olyan barátság és kapcsolat között lebegett a viszonyunk. Nekem igazából azt mondta a srác, amit te leírtál (bocsánatot kért), nem kell semmit mindani a csokinál külön, a bocsánatkérés közben/közvetlen utána nyújtsd oda! Én egyébként megbocsájtottam, reméljük neked is meg fog az a lány.Hajrá!
2018. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon akarnék tőled semmit, ha már most, nagyon az elején, még az ismerkedési fázisban lelki törést okoztál nekem. És ez még tényleg csak az eleje, még nem is vagytok házasok. Énszerintem nem annyira illetek össze tiketten. Talán nem vagytok annyira egy hullámhosszon. + nagyon fiatalok vagytok még; lehetséges, hogyha később futnátok ennek a dolognak neki, nyerőbb lenne; habár ha ki tudjátok küszöbölni, meg tudjátok oldani a dolgokat, egymáshoz tudtok csiszolódni, akkor meg még lehet jó. Szerintem a folytatásának jó lenne az, hogy "És... Szeretném neked ezt odaadni (bocsánatkérésem jeléül; fogadd ezt el tőlem, kérlek)." Vagy valami ilyesmi.
2018. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!