Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdjek érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Leszbikus lány vagyok és tetszik az évfolyamtársam lassan 1éve és nem tudom elfelejteni. És ez a lány aki tetszik nekem annak általános suliba volt egy osztálytársa aki nekem most osztálytársam és ennek az osztálytársamnak megmondtam, hogy ennek a lánynak mondja meg, hogy nekem ő tetszik meg is mondta. Akkor ez a lány nagyon sokáig nézett engem, mosolygott is rám majd rá 1-2héttel utánna lett pasija.Majd ezek után jött a nyári szünet nem történt semmi.Utánna visza mentem suliba,majd ez a csaj levegőnek nézett engem és elöttem csókólozott a pasijával és nevettek rajtam. Karácsony környékén szerelmet valottam neki facebookon és látta de nem reagált rá semmit olyat írtam neki, hogy Békén fogom hagyni és nem "zaklatom' többé és legyen boldog a barátjával.

Kb. így ennyi én nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat ,de szerintem simán lenne esélyem nála, mert vannak meleg hajamai.

Hogyan jelezzek neki, hogy nekem ő kell?, "Zaklatás" nélkül.



2018. febr. 27. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Már jeleztél neki. Többször is. Egyszer sem mutatott érdeklődést, sőt, elég megalázó módon tudtodra adta, hogy (ha kíváncsi is és vannak gondolatai lányokról, amit nem tudom mire alapozol), alapjáraton hetero beállítottságú. Hagyd békén, ahogy azt írtad is neki, felejtsd őt el, és keress veled azonos beállítottságú, vagy legalább bi lány társaságát. Vele csak az idődet meg az energiádat pazarolod, de boldog nem ettől nem leszel.
2018. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kokohoho ***** válasza:
Szórakoztatónak tartja a vonzódásod és jókat röhög rajtad a haverjaival,,, ha esetleg valaki kételkedne a szavában, elég megmutatnia az üzenetedet! Ha az neked jó, hogy hülyét csinálsz magadból, akkor folytasd csak bátran! Ha érdekelnéd, már jelét adta volna, de éppen az ellenkezőjét tette.
2018. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!