Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba! Hogyan mondjam el neki? 14/F

Figyelt kérdés
Jól elvagyunk egymással és szoktunk beszélgetni is. Kb. 2 hete kezdtem el iránta érdeklődni és a többi osztálytársam is szokott faggatni, hogy mikor mondom már el neki, mert nagyon látszik rajtam, hogy szeretném Őt. Át szoktam karolni és meg szoktam említeni, hogy milyen csinos. Ő ezt nem szokta visszautasítani és megköszöni. Hogyan tudnám elmondani Neki?

2018. febr. 27. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Félrehivod és ,beszélsz vele :D
2018. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott a válasz 1/1 nél..:)
2018. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam rajta, hogy félrehívom, de attól félek, hogy negatív lesz a válasz. :(
2018. márc. 1. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ez az idézet iszonyú tucat, de ehhez a helyzethez nagyon passzol: Take the risk, or lose the chance. (vállald a kockázatot, vagy elúszik az esélyed)sok sikert, majd mondd el, hogy ment :)
2018. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!