Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintetek ugyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek ugyan azt érzi mint én?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe belezúgtam..elkezdtem vele beszélgetni mint facebookon mint a való életben is. Nagyon jókat hülyülünk egymással, mondhatni jó haverok vagyunk! Mostanában csak úgy néha spontán felhív és órákat beszélünk telefonon...Aztán egyszer csak szóbakerült interneten, hogy szívesen megcsókolna, megölelne ilyenek.. De azóta a suliban meg teljesen máshogy viselkedik! Ilyen téren teljesen elutasító. Nem tudok rajta kiigazodni, szerintetek mit érezhet?

14/l



2018. febr. 28. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Virtuálisan könnyebben megnyílik az ember,mint a való életben.

Nos, ha tényleg megszeretnéd tudni akkor menj od hozzá és kérdezd meg h mi a helyzet...

Vagy ezt neten is megtudod kérdezni, de hogy válaszoljon is akkor a személyes beszélgetést javaslom. Kedvel téged, de nem mer a barátai előtt megnyilvánulni. Szerintem túl félénk.

15/l

2018. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy barátom volt közben akivel elég jó haverok.. Esetleg ez is gátolhatta? Ma nap elején elbohóckodtunk egész rendesen de utána kezdtem azt érezni, hogy mintha elege lenne belőlem.. Megkérdeztem tőle legalább 6x-or, hogy békén hagyjam-e.. Nem válaszolt semmi konkrétat, ha akar valamit majd keres.. Rosszul gondolom?
2018. márc. 1. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha akar valamit akkor majd keres..

Amúgy nálam is volt ilyen szituáció:)

2018. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi lett a vége?
2018. márc. 3. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!