Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy egy 20 éves srác akarhat valamit egy 16 éves lány tól?

Figyelt kérdés

A szexen kívül, nyilván.


Tök véletlenül kezdtünk el beszélgetni az interneten és régen társalogtam már ilyen jót, aztán kérdezte hogy nem bánnám-e ha máskor is rámírna én meg mondtam hogy nem. Aztán kiderült hogy én 16 ő 20 és úgy gondoltam ezek után majd szépen elhal a beszélgetés.. . De tovább beszéltünk és kezd olyanokat írni hogy már nem tudom "simán beszélgetünknek" titulálni. Nem perverz, inkább kedves... ^^

De azért hülye nem vagyok, szóval kicsit fura nekem hogy továbbra is közeledik meg minden... Marmint mit akarhatna egy nála ennyivel fiatalabb lánytól? Valahogy azt hogy csak simán barátkozni akar nem nagyon tudom elképzelni de megdu... sem szeretném magam :/

Szerintetek?


2018. márc. 2. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom látja rajtad, hogy kis naiv vagy. Valószínűleg ki akarja próbálni milyen egy kis 16 éves szűz lánnyal.
2018. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tartom kizárnak a barátság/szerelem opciókat sem. Vannak normális srácok,de nagyon ritkák,s nem mindegyik az,amelyik annak tűnik,így arra intlek,hogy bármennyire is magával ragad,a sex/szeretkezéssel még várj,míg megbizonyosodsz hogy nem csak arra kellesz neki. Persze nincs erre 100%-os recept,meg nincsenek ilyen "szabályok" amik megmondják mire gondol.

Nekem sok csalódásom volt,ahol kedvesnek,elragadónak tűnt,aztán jött a pofáraesés. Ismétlem,nem mindenki ilyen,de légy óvatos. Nyugodtan folytasd az ismerkedést/barátkozást,csak okosan!

2018. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Siman, 16-20 siman belefer, a 16 evesek manapsag mar eleg erettek es szepek, en 25 eveskent is siman jarnek 16ossal
2018. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy járnál 16 évessel, az más kérdés ők is járnának-e veled... A kérdésre válaszolva pedig, a 2-essel egyetértek, de én nagyobb esélyt látok, arra, hogy át akar ejteni. Azt tudom mondani, amit a második válaszoló, menj biztosra és ne add oda neki magad, ha nem hal ki semmi sokáig és marad az érdeklődés, valószínűleg, komolyabbat akar, nem csak meghúzni.
2018. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy akkor most nyugodtan bízz meg benne, ne legyen semmi kétséged, de leírom az én példámat, nagyon hasonló a tiédhez.

15 éves voltam, több okból depressziós (pszichológus állapította meg, de nem tudott velem mit kezdeni), mikor rám írt egy srác (akkor 21 éves volt) a neten. Akkoriban nem volt szokásom válaszolni üzenetekre, de neki mégis válaszoltam. Sokáig beszélgettünk aznap, délután 3-tól hajnal 2-ig, délután pedig már figyelte, mikor leszek elérhető, tehát mikor érek haza suliból. És ez így ment, minden nap várt engem és hajnalig beszélgettünk (igen, suliban emiatt hulla voltam, de nem érdekelt).

Egy hónap telt el amióta rám írt, akkorra volt már köztünk szikra. És akkor én (igen, én) írtam neki, hogy szeretem őt. Azt mondta ő is így érez, alkothatnánk egy párt, de ahhoz jó lenne találkozni is...

Ekkor nagyon féltem, persze bennem volt, hogy mi van, ha bántani akar, vagy valami, de végül is összehoztuk a találkát, ő leutazott hozzám vonattal (200 km-re lakunk egymástól), és hozzánk jött, szüleim így engedték meg, hogy találkozzunk.

Minden rendben volt, aznap csak ölelés volt, plusz egyszer megcsókolt. Azóta, azaz 3 éve együtt vagyunk, kihúzott a depiből, kéthetente találkozunk (egyszer ő jön, egyszer én), együtt nyaralt velünk 2 nyáron is, egyszerre csináltuk meg a jogsit, állandóan tervezünk, közös terveink vannak a jövőre nézve, ha fel vettek volna a suliba, amit kinéztem, akkor idén nyáron összeköltöztünk volna, de így egy évet ki kell még bírnunk, de addig is dolgozunk.

És ami talán még fontos, és bizonyítja, hogy nem a szexre ment, hogy most szilveszterkor történt meg először. 2 hónap híján 3 évet várt rám ebből a szempontból.

2018. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!