Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összevagyok zavarodva, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevagyok zavarodva, mit tegyek? 20/F

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok, még soha nem volt barátnőm, nem nagyon érdekelt különböző a dolog.

Viszont van egy lány aki tetszik , aranyos a mosolya stb.

Az a baj hogy eddig magányos farkas voltam, és nem tudom magam elképzelni hogy legyen egy barátnőm valamiért .

Semmi tapasztalatom nincs , nem nagyon tudok elképzelni tényleg semmit hogy mit is csinálhatnék vele ( csúnyán megfogalmazva , ezért bocsi )

Tudom elég nagy gáz, mindig csendesebb srác voltam nem nagyon mentem sehova , viszont most kicsit meg vagyok bojgatva.


Ti mit mondtok erre ?



2018. márc. 3. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz nála nyugodtan. Előbb kisebb jelekkel (többet nézed, rámosolyogsz), aztán nagyobb jelekkel (odamész hozzá, beszélgetsz vele) próbálkozz. Aztán ha már alakul valami, akkor hívd el randizni! Sok sikert!
2018. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova! Ha klappoltok, nem lesz gond,ha igen,legalább kiderül
2018. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!