Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevagyok zavarodva! Elmult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norika996 kérdése:

Összevagyok zavarodva! Elmult a szerelem? (Minnel tobb valaszt ha lehet)

Figyelt kérdés
3 év 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal! én 19 ő pedig 21 éves. A kapcsolatunk elejen minden jolment, ereztem hogy szeret. Ölelt,csókolt, mondta hogy hianyzom neki, hogy szeret. Rengeteg vitan mentunk keresztul, es nem kicsiken, de minda ketten olyanok vagyunk hogy nem eldobjuk egymast, hanem megprobaljuk megoldani a problemat. kb 1,5-2 eve ide koltoztek a varosba a szuleivel ahol en lakom, es igy mindennap egyutt vagyunk. (ugymond o ide koltozott nalunk) A problema mar nagyon regen elkezdodott, kb 8 hónap utan. Utanna minden gyokerestol megvaltozott. Nem olelt, nem csokolt, es alig bujt. 1 evig en ezt turtem, ugy voltam vele hogy majd ez valtozik.. de nem igazan valtozott. rengetegszer mondtam neki szinte mindennap, hogy nekem ez rossz, nem csokolsz meg, nem bujsz, nem olelsz meg csak ugy magadtol. o mindig azt mondta hogy ez nem igaz. aztan megkerdeztem ma hanyszor jottel ide megolelni? es megcsokolni? erre az a valasza hogy nem tudom.. es nem szokott tobb lenni EGYNEL. en persze meg megyek es olelem, csokolom vagyis probalom.. mert ha megolelem akkor mindig siet valahova, szomjas vagy hasonlo.. ez mar nagyon regen igy van, es mondja hogy szeret, es en is latom rajta hogy tenyleg szeret, meg tudom is. este elalvasnal szokott olelni, merthogy kiflibe alszunk, ha nem olel, nincs mellettem reggelenkent(intezvalamit) felkelek. de megis azt erzem massal boldogabb lennek.., maganyosnak erzem magam, es mintha egyedul lennek.., mar ezt is mondtam neki nem egyszer.. nekem szuksegem van a szeretetre, a torodesre, es egyszeruen nem tudok elkepzelni olyan kapcsolatot, ahol nincs csok.. olyan semilyennek erzem. minden kapcsolatban elmulnak az ilyen dolgok egy ido utan? mint pl:oleles, bujas,csok? szeretni szeret mert azt tudom, egyszer szakitottam vele e vegett, mert erzelmihulladeknak ereztem mar magam.. es akkor sirt is ertem meg minden, azt mondta valtoztat. valtoztatott is, ment vagy 2hetig. de utanna megint olyan lett mint volt. Mar azon is elgondolkozam hogy szakitok vele, de szeretem baszus.. es fogalmam sincs hogy ezek normalis dolgok egy kapcsolatban? hová lett a láng? Elore is koszonom a valszokat!

#nemolel #nemcsokol
2015. jún. 19. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én exemmel hasonló volt. Már nem szeretett, csak annyira jók voltunk együtt és jól érezte velem magát, hogy nem akart velem szakítani, azt gondolta, hogy vár és majd lehet újra belém szeret, húzta sokáig az időt,de aztán szakított. Veletek is ez van. Szerintem szakíts vele, mond hogy már nem birod hogy ő ilyen, és jobb lesz ha szétmentek. Ha könyörög, akkor se menj vissza hozzá, ha több hónap után is könyörög neked, nyomul, akkor próbáljátok meg újra, a távolság lehet rádöbbenti, hogy mit veszített és újra azt fogja érezni amit az elején.
2015. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én annyi ilyet hallottam már... :(( Hogy sok éves kapcsolatokban elmúlnak az ilyen dolgok, mert lecseng a kezdeti izgalom. De ha te nem érzed így jól magad, akkor szerintem szakíts, ne hagyd, hogy folyton ez nyomasszon! Vagy próbáld ki azt, hogy egy hétig te sem bújsz oda a barátodhoz, hidegebb vagy vele, és hátha észreveszi magát.
2015. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok legnagyobb %-ában ez van, az enyémben is...

Nálunk már több, mint 10 évről beszélünk, nem egyhuzamban, szünetekkel.


A kezdeti láng nagyon kevés pasinál marad meg, megszokás lesz, megunás... Az igazi férfi egyik fő ismérve az, hogy évek múltán is boldoggá teszi a feleségét/barátnőjét. Ezért van kevés belőlük.

2015. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet. Mi 4 évig voltunk együtt, és folyamatosan épült le mellettem az érzelmi intelligenciája. Nem beszéltünk úgy mint régen, képes volt mellettem órákat dögleni az ágyban semmi kontaktus nélkül. Már nem hívott randikra, a heti 3 találkák amik is nehezére estek heti 1 találkákra szűkültek. Semmi gyengeséget, törődést, szexet nem kaptam már tőle. De azt mondta szeret. A férfiak mások mint mi. Dobtam, mert ha már hónapok óta ígéri hogy változik és nem tesz semmit, semmi nem mótiválja hogy tegyen érted, akkor felesleges időhúzás. Már nem szeret csillagom. Jobb ha kiadod az útját. Neked is így lesz a legjobb. Én alig tudtam felfogni a helyzetemben, de jobb hazugságban élni mellette? 23/l
2015. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És a legnagyobb szerelmem volt. De egy idő után elhidegülsz te is tőle, ez évek kérdése. Szerelmes voltam még amikor dobtam és minnél jobban húzod annál jobban elsüllyedsz az ő "kedvére". Előző voltam.
2015. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet tenyleg az lesz.. sexet bezzeg akar.. tegnap is kimerult, mert egesznap ment.. aligvartam hazajojjon, bujjunk ossze. hazaert es meg nezett valamit a gepen.. ott volt hogy 9ora es semmi csok, semmi bujjas.. en megertem hogy kimerult, de legalabb egy hianyoztal vagy egy oleles.. semmi. elisaludt, eszaka meg arra keltem fel hogy sexelne.. en meg nem hagytam magam.. kell a .....nak sex, nekem nem sex kell, hanem torodes..
2015. jún. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!