Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összevagyok zavarodva. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevagyok zavarodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos,párkapcsolatban élek 7éve.Lassan 1 éve elhanyagol,a párom.Semmi együttlét,meg semmi.Megismerkedtem a fiuval,1szer lefeküdtem vele...de mondtam neki hogy fejezzük be ezt az egészet.Azt mondta hogy rendben...Így le is zártuk.Pár hét múlva rámtört a hiány,rengeteget gondolok rá, és nem rudom kiverni a fejemből.Azóta beszélgetünk néha...de a szívem is kiesik mokor meglátom..mit tehetnék hogy elfelejtsem?

2015. okt. 11. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Szóval egyszerűbb volt félrek**úrni mintsem megbeszélni és változtatni a problémán. Vagy legvégső esetben szakítani.


Egyszerűbb volt csak félrek**úrni, sebaj.

A lényeg, hagyd ott a jelenlegi párocskádat mihamarabb.

2015. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az, nem kell megbeszélni a dolgot, inkább beleülni az első zászlórúdba, ami eléd kerül!

Aztán azt a szerencsétlent is dobni!

Ezt felénk bableveses k.rvának mondják.

2015. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni.De nem érdekelte ez a téma..Már 1 éve hogy nincs köztünk szexuális kapcsolat.Megbántam ezt az egészet,és mélységessen szégyenlem is magam emiatt.De most összevagyok zavarodva.27éves vagyok, és ő volt ez első férfi az életembe,talán kiváncsi voltam másra is..
2015. okt. 11. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak annyi szakíts azonnal.
2015. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy semmi kozom hozza, de en ugy meghalgatnek egy olyan beszelgetest ami ilyen elhanyagolas eseten zajlik.

Foleg nem ertem, hogy fejezodik be egy ilyen kommunikacio? Felvetem, hogy baj van, nem foglalkozol velem, nics szex, nem jo a kapcsolat. Erre az a valasza, hogy nem erdekel? En akkor azt mondanam, hogy jo igy dontottel, tiszteletben tartom, nekem ez nem felel meg, szamomra veget ert ez a kapcsolat, uj kapcsolatot keresek. Igy nincs megcsalas, es megmarad a gerinc is!

2015. okt. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!