Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összevagyok zavarodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összevagyok zavarodva nem tudom mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a barátommal 5 éve együtt vagyunk nagyon szeretem ez idő alatt soha senkire nem néztem úgy, hogy az a személy érdekelhetne.

A volt tanárom (idén végeztem a suliba) nagyon kedves volt hozzám az elején nagyon jól esett aztán az évvégére nagyon megszerettem őt és észre vettem, hogy ugyanúgy féltékeny voltam ha más lány a közelébe volt vagy vele is kedvesen bánt, mintha a barátom közelébe lett volna más lány. A vizsga napjain amikor ő is ott volt nagyon sokat segített a jelenléte, viszont az utolsó vizsganapon az egyik osztálytársam aki hogyis mondjam szeret a figyelem középpontjába lenni minden pasi szemében észre vettem, hogy aznap a közelébe lofrál mindenben segít neki persze a tanáromon láttam, hogy eleinte örült, nevetett vele amire persze féltékeny voltam aztan lenyugottam amikor láttam rajta, hogy már zavarja. A lényeg, hogy ez nagyon felhúzott nem beszélgettem vele és kerültem kissé mintha zavarta volna de nem érdekelt. A vizsga eredményhírdetése után láttam utoljára. A további hetekben nagyon rosszul éreztem magam elkezdett hiányozni és volt egy alkalom amikor sírtam miatta vagy a hiánya miatt nem is tudom már.. Azóta eltelt jó pár hónap és még mindig nem tudom elfelejteni különleges helyet foglal el a szívemben de ezt soha nem mondhatom el neki persze nemis szeretném nem hagynám el a barátomat miatta mert ő a mindenem és tudom nem helyénvaló másra gondolni napi szinten nem is rám vall ez a fajta viselkedés, de egyszerűen nem tudom elfelejteni őt.

Nem tudom mi ez az érzés amit kivált belőlem volt már valaki hasonló helyzetben?


20/L

Barátom 20

Tanárom 36


2017. aug. 7. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ráírnék a tanárra,nem érdekelne,nem tanít már.A kapcsolatodban pedig már hiányzik valami ha más iránt tudsz érzéseket táplálni.
2017. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Csupán kötelező együttlét miatt volt alkalmad meglátni benne jóságot, saját egyediségében.


Lehet, picit kevésbé aktívan vagy szerelmes barátodba s szerelem X része átalakult baráti szeretet szerelmi háttérrel-re.


Írj rám s segítek.

2017. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mi ez az érzés amit kivált belőlem"

- szerelem, úgy hívják.

2017. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!