Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Mit akart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mit akart ezzel elérni?

Figyelt kérdés

A volt barátom a múltnap eljött nálam, mivel megbeszéltük hogy továbbra is barátok maradunk. Elég jó elvoltunk és elkeztünk verekedni(tudom kissé gyerekesen hangzik) mindegy és a végén az lett hogy ő nyert mert lefogott és megcsókolt. Vissza csókoltam de mondtam neki hogz nem akarok több csalódást, azt mondta nem is fogok.Erre amikor indult hazafelé azt mondta hogy sajnálja az egészet mert nem tervezte hogy ez lesz.

Ezzel most mit akar?



2018. márc. 3. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Megcsalt? Vagy az ő hibája miatt szakítottatok?

Ha igen, akkor arra értette szerintem, hogy sajnálja, hogy megbántott.

De ha nem, akkor is érthette a szakításotokra.

2018. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Így mégegyszer átolvasva, lehet a csókra értette. Akkor meg valószínűleg túl akar lépni rajtad, de még mindig érzhet valamit.

2018. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!