Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Befogja vallani valaha is,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befogja vallani valaha is, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamba szerelmes vagyok.Elmondtam neki, mert sok-sok jelet kuldott nekem.Ő visszautasított, de utána is nagyon sok jelet küldött nekem.Pl. nemet oran átmentünk az infoba, és ott google fordítón beírta h "ich liebe dich" és mutatta, h a "dich" mennyire félreérthető a dikk miatt..Ezen kívűl nagyon sokat néz...Sőt, néha konkrétan bambul rám, és nem zavarja hogy én ezt látom.És valamiért egy időszakban mindig kiakart velem jönni a teremből, és valamiért mindig szóba hozta a szerelmet (az osztályban a párok összeillenek-e stb..), de ez abba is maradt.Én megelégeltem hogy játszadozik velem, és ezért nem foglalkoztam vele.Ő is ezt tette, sőt még bunkó is volt.De 2 hét után megint hozzám szólt, kereste a társaságomat, annak ellenére h továbbra se foglalkoztam vele..Most meg megint egyhelyben állunk.Neki kéne bevallania hogy szeret,de ő nem teszi. Most mit tegyek?Várjam meg míg bevallja?
2018. márc. 4. 09:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
14f és 14l
2018. márc. 4. 09:56
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abnan, hogy tetszel neki és nem csak félreértelmezed?
2018. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hát figyelj..azt hogy google fordítóba beírja azt hogy ich liebe dich (szeretlek) és ezt így mutatja nekem,hogy a dich szó mennyire félreérthető..Csak annyit írt volna be hogy dich ha valóban ezt akarta volna mondani..


Meg az hogy konkrétan megbámul..


Nem lehetek benne 100-ig biztos, de nagyon valószínű..

2018. márc. 4. 10:18
 4/16 anonim ***** válasza:
S miért utasított volna akkor vissza.
2018. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1.bizonytalan

2.zavarban volt

3.nem áll készen egy párkapcsolatra

4.később akarja azt a kapcsolatot

5.Meg akar róla győződni hogy komolyan gondolom-e..


Pl. 1x ezt írta: De komolyan eltudod fogadni hogy nekem te csak haver vagy?


Meg még egy jel:Szeret rajzolni..sose szokta megmutatni hogy mit rajzol.1x rajzolt egy ilyen szerelmes cuccot.Megmutatta. (persze azon kívűl még 2 rajzot).És pont akkor mutatta meg, amikor olyat rajzolt.


Ezt nem leeht félreérteni, túl sok a "véletéen" ..

2018. márc. 4. 10:32
 6/16 anonim ***** válasza:

Igazmondó, egyenes jellemű srácnak tartod?

Ha igen, akkor miért nem hiszel neki, hogy szerelemről nincs-, de haverségról, barátságról lehet szó?

Képzeleted, vágyaidat nem szabad belemagyarázni más testbeszédébe.

.

'Mindig engem néz' - tehát szeret,

'Sosem néz rám' - tehát szeret, csak nem akar zavarba jönni.

2018. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a gaz h lany
2018. márc. 4. 11:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem utasította volna vissza, ha szeretne. Abban nincs logika. Meg akkor sem, ha bizonytalan vagy valami ilyen.
2018. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát na, max megpróbálhatod, hogy elhívod valahova. Ha nemet mondd egyértelmű, hogy nem.
2018. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerelemben elev nincs logika
2018. márc. 4. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!