Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 ev eltelt de meg mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ev eltelt de meg mindig miatta sirok. Mit tegyek? Valaha ez el fog mulni? 18L

Figyelt kérdés

2016 ban ismertem meg, mikor osszejottunk 16 eves voltam (oktober) utana novemberbe 17eves lettem (tudom nem lényeges, csak azert irom le,hogy mennyi ido eltelt azota) o pedig akkor volt 19 eves

Oktobertol január közepéig voltunk egyutt de eletembe eloszor ereztem azt,hogy valakit tisztelek. Nem voltak mellette hisztijeim, es felneztem ra. Mikor mar csak a hangjat meghallottam elszallt minden gondolatom es átjárt a boldogsag. Januarba nagyon csúnya szakitasunk volt (a sarga földig lehordott ,ugy ,hogy semmit sem tettem.) o ezt azzal magyarazta, hogy mert gondolkozott es erre jutott (azota sem ertem)

Es mostmár 1eve meg mindig megsirat ,ha eszembe jut.

Egy ideig volt hogy azt hittem tul vagyok rajta de most megint ott tartok ,hogy minden ejszakat atsirok es nem tudok szabadulni a gondolatatol



2018. jan. 8. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
*es ugy erzem,hogy egyaltalan nem mulik ez a szerelem csak erosodik !:(
2018. jan. 8. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudod szeretni, amikor nem tisztelt?
2018. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen az tud segíteni, ha elfoglalod magad valamivel amit szeretsz, legyen az bármi, és ha kiadod az érzéseket magadból. Nekem is volt egy lány tavaly aki hasonlóan nagyon sokáig kikészített (pedig mi még csak együtt sem voltunk igazán), és végül lassacskán elmúlt - most pedig sokat köszönhetek neki, mert akkor kezdtem el versekben és slamekben kifejezni a dolgokat amik bennem voltak, és kiderült hogy elég nagy tehetségem van hozzá. Te is kezdj el valamit amit mindig akartál de még nem merted/lusta voltál hozzá, és csináld szenvedéllyel. ;) 20f
2018. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bár nem fejtetted ki pontosan a szakítás indokát de ahogy latom te sem tudod . Nekem az hozna megnyugvást ha rájönnek hogy miért dobott ki. Lehet úgy érzed hogy a háta közepére sem kívánna, de én megkérdezném hogy miért tette. Kitartást :)
2018. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint írtad, hogy a "sárga földig ke hordott,úgy hogy semmitbsem tettél" hagyd ..ne hallgass a szerény kis naív szívedre. !gondolkozz hogy hagyott cserbe,és mekkora egy arcátlan pasas,hogy annyi vér sem volt benne,hogy elmondja szakításotok okát..!!Ne légy butaaaaaa!!!! :))
2018. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!