Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha a barátom ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom ezt csinálja?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátommal. Én 17 vagyok ő 20. Ő az első barátom szóval elég tapasztalatlan vagyok. Sokszor van olyan hogy csókolozunk és elkezdni simogatni a fenekem. Érzem hogy ő már szeretné ha lefeküdnénk szokott rá célozni és ettől nagyon kellemtelenül érzem magam. Szerintem ez egy kicsit gyors…normális ha így nyulkál hozzám? Szóljak neki hogy még nem állok készen arra hogy lefeküdjünk?

2018. márc. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy neked ez kellemetlen meg gyors, igen szólj neki, hogy még nem állsz készen, légy őszinte vele. F/23
2018. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
Mindenkeppen szolj neki, ne altasd. Igy el tud menni dugni egy masik lanyhoz es nem veled fogja eroltetni tovabb.
2018. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Normális.
2018. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ő vágyik rá, és az is normális, hogy te még korainak érzed. Ezt természetesen mondd el neki. Nyíltan kell mindenről beszélni. Aztán majd eldönti a srác, hogy te vagy neki fontosabb vagy a szex. Reméljük te és nem fogja erőltetni.
2018. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
20 éves felnőtt férfitől mit vársz?Még jó,hogy kell neki a nemi kapcsolat ilyen kérdést érett férfiről beszélünk jó,hogy vágyik a testi kapcsolatra.Nem fog rád várni ha már egy hónap után fogdos esélyes,hogy csak arra kellesz neki.
2018. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!