Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha többet érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha többet érzek?

Figyelt kérdés
18/L vagyok. Egy sráccal tavaly ismerkedtem meg. Randiztunk, szimpatikusak voltunk egymásnak de valamiert inkább nem akartunk osszejonni. Végül megegyeztünk hogy barátok extrákkal kapcsolatunk lesz, kétszer le is fekudtunk de aztán En osszejottem az exemmel és így hagytuk a dolgot. Miközben együtt voltam a barátommal néha beszélgettünk, de aztán valahogy mindig meghalt a dolog. (a barátomat megcsalni eszembe se jutott). Aztán szakítottunk és megint a képbe került a srac és lefekudtunk egyszer. Na de jott az a probléma hogy elkezdtem nem csak szexualis téren kedvelni,mivel ha bajom van meghallgatja, szeretne a szexalakalmakon kivul is találkozni, és azt mondta h neki számit hogy En vettem el a szüzességét. De most megint kicsit elhalt a dolog, egyszerűen megint nem is vissza annyit meg ilyenek(instan beszélünk). Én meg nem tudom mit kezdjek a helyzettel mert kedvelem, és nem csak szexet szeretnék. Aki esetleg elolvasta és tud valami jo tanácsot adni annak előre is nagyon köszönöm:)

2018. márc. 7. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy te komolyabbra szeretnéd fordítani ezt a dolgot, hátha ő is szeretné megpróbálni. De én sajnos túl sok esélyt nem látok erre, persze ez nem törvényszerű, de az én és ismerősi köröm eddigi hasonló tapasztalataiból azt tudom mondani, hogy szexkapcsolat után már nem nagyon alakul ki rendes kapcsolat. Azt gyanítom, hogy te is csak inkább kötődsz hozzá, nem vagy szerelmes. Sajnos a nőknél a szex olyan hormonokat vált ki, amitől baromira elkezdenek kötődni a sráchoz, de ez fordítva nagyon nem így van.
2018. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, ez nem feltétlenül igaz, amit utoljára írtál, én például kötődnék úgy is egy ilyen lányhoz. Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem mondd el neki, hogy mit és hogy érzel iránta igazából. F/23
2018. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!