Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már 3 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 éve szerelmes vagyok egy lányba. Régebben is beszéltem vele, volt amikor kedves volt volt amikor nem, volt amikor volt köztünk valami kis dolog. A mostani kapcsolatunk fejlődésben áll. Mi lenne a tanácsotok?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem vele kicsit komolyabban beszélni. Sokat fejlödőtt. Mostmár mikor nem vagyunk együtt ilyen 3-4 órákat szoktunk beszélni. Nagytjából ennyi a kapcsoltaunkról. Az a baj hogy nagyon szép lány, rengetegen, te tényleg, rengetegen akarnak vele mindent . Főleg a nagyobbak akik 4-5 évvel is nagyobbak nála. És van egy érdekes kérdésem. A minap elképzeltem hogy mi lenne hogyha együtt lennénk. És rájötttem hogy folyton attól fénék hogy mi lesz ha elhagy? Erre valami tanács? Ha valami kérdése van valakinek amit nem mondtam el akkor még tudok szolgáltatni informáciot. Milyen tanácsokat tudtok adni?

2018. márc. 8. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ma találkozol vele akkor vegyél neki 1 szál rózsát nőnap alkalmából.Már lesz is okod vele beszélgetni
2018. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, az a gondod, hogy mi lesz, ha összejöttök, de elhagy másért. Nos, mindenképp legyél vele őszinte ezzel kapcsolatban. Remélhetőleg nem úgy fogja fel a párkapcsolatokat, hogy "ha jön egy jobb, lelépek", az elég szomorú lenne.
2018. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Ha megadsz neki mindent amit szeretne,nem hiszem,hogy elhagy.Általában azért lép le valaki,mert valamiért nem jó neki abban a kapcsolatban.Sok buktató van hogyan csinálj mindent jól(mi a jó?!Csak neki,vagy Neked is,vagy mindkettőtöknek?)...Nincs erre jó megoldás...
2018. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!