Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van nálam esélyem?

Figyelt kérdés
Szóval van a legjobb barátnőm és neki van egy bátyja aki 2,5 évvel idősebb nálam. Azt hiszem érzek valamit iránta. Barátnőmmel ez mindig is téma volt,hogy helyesnek tartom meg ilyenek és egyszer mondta,hogy mikor náluk vagyok a bátyja zavarban szokott lenni. Mindig ilyenkor gonoszkodik a barátnőmmel és csak úgy oda szokott jönni hozzánk, de nem nagyon beszél velem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Hagyjam vagy várjak, hogy lépjen vagy inkább felejtsem el?

2018. márc. 8. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem apróságokat csinálhatsz, pl egy mosoly, vagy szólítsd meg, nevess rá, ha vicceset mond, esetleg kicsit bosszantsd te is, hogy rád figyeljen. ez még nem olyan, mintha kerek perec megmondanád, hogy "figyu bejössz, na mi lesz?" hanem csak kis jelzések. aztán ha tetszel neki legalább felfigyel rád így :) hajrá
2018. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszönöm:)
2018. márc. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!