Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit gondoljak erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondoljak erről az egészről vagy ő mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki már rég óta képbe van. Úgy kezdődött hogy nagyon sokat néztük egymást utána elkezdtünk beszélgetni és nagyon jó volt minden...addig amíg képbe nem került nála egy másik lány aki osztálytársam összevesztünk utána újra beszéltünk aztán megint nem.. kezdtem elfelejteni mikor újra írt és minden kezdődött elölről.. összejött a csajjal most is együtt vannak de a fiú nem nagyon foglalkozik vele..meg mikor szoba szoba kerul a barátnője akkor kerüli a témát vagy csak szimplán figyelembe se veszi..mindig azt mondja hogy flegma vagyok mert nem köszönök neki és rá se nezek..de azért mert nem tudok kiigazodni rajta..tegnap is engem nézett mikor ott a barátnője..meg folyton engem nez de a szemembe és nem fordul el.. és sokszor olyan mintha képekkel és idézetekkel uzennenk egymásnak..mert mikor én rakok ki egy képet egy idézettel akkor ő is kirak egy képet egy olyan idézettel ami passzol az enyemhez...de egyikünk se ír a másiknak..és ott van neki a barátnője de mindig engem néz..és az a baj hogy hiába kérdeznék rá nem válaszolna.. szerintetek mi lehet ez az egész? Vagy mit gondolhat? Nagyon tetszik még mindig pedig nem kéne mert tudom hogy semmi esélyem nála..

2017. dec. 20. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a srác egy szemet, teged is, meg azt a masik csajt is csak hulyiti. Azt nem mondom, hogy egyikotok se tetszik neki, mert az simán lehet, de hogy ez nem szerelem az fix. Veled semmi baj, de vele igen. Felejtsd el.
2017. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!