Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy, hogy bárcsak többet éreznétek valaki iránt? Több lent

Figyelt kérdés
Egy barátnőm volt eddig, de az hosszú kapcsolat volt és nagyon komoly. Viszont azóta nem éreztem senkihez különösebb vonzódást, de van egy lány akivel nagyon megvan az összhang, nagyon bírom és jól érzem magam vele, és kb. úgy érzem, hogy bárcsak szeretném, de mégsem szeretem. Szeretnék összejönni vele, de nem akarom hogy az én hülyeségem miatt tönkremenjen a kapcsolatunk, mert hogy én nem is szeretem igazán.. Talán nehéz megérteni, főleg a fogalmazásomból, bocsi.. :D Ti éreztetek már így? Mit gondoltok erről?
2018. márc. 10. 11:14
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ha összepasszoltok akkor biztos egy időután megszereted, ha sok időt töltötök együtt :))
2018. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lógj vele együtt többet, nem feltétlen randira gondolok, de mégis olyan programokra, ahol kettesben lehettek. Az ilyenek alatt megláthatod, mennyire lenne köztetek jó a kémia, mennyire éreznétek jól magatokat egymással. Ha tetszik a dolog, és továbbra is érdeklődsz iránta, akkor pedig hívd el egy igazi randira is, ezek után már biztosan tudni fogod mit szeretnél, és ha mégis csak barát maradnál, azt egyetlen randiból még vissza lehet csinálni. :)
2018. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz mindkettőtöknek, köszi!!
2018. márc. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!