Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogy éreznétek/érez...

Szülők, ti hogy éreznétek/éreztétek magatokat, ha megtudnátok/amikor megtudtátok, hogy a lányotok elvesztette a szüzességét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy nem különösebben problémás, nem vészesen fiatal lányról van szó, és ismeritek a pasiját, szóval nem valami random pedofilról van szó, akit egy buliban szedett fel és azóta se látta.

2017. júl. 28. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát így ha minden körülmény normális, akkor egyrészt azt érezném, hogy hála az égnek, hogy sikerült épeszűre nevelni, és nem 13 évesen történt részegen egy idegennel, másrészt bár nyilván furcsa érzés lenne, hogy már nem "ártatlan kislány" többé, elfogadnám, mert ez az élet természetes része, örülnék, hogy rendezett körülmények között következett be.
2017. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ez esetben orulnek es gratulalok a jo nevelesnek!
2017. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ, mennyi idős
2017. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnyugodnék inkább, hogy oké, felelősen "használta fel" azt az egyetlen és megismételhetetlen alkalmat.

Annak idején amikor anyukám megkérdezte tőlem, hogy amúgy már így komoly a dolog a barátommal? Mondtam, hogy igen, vigyorogtunk. Az első kérdése az volt: És JÓ volt?

Utólag jöttem rá, mennyire fontos ez a kérdés. Mert igenis fontos, hogy jól élje meg. Hogy tudd, nem okozott neki valamilyen lelki "kárt" vagy későbbi tartózkodást, törést esetleg. Ha jó volt, akkor jó kezekben van :)

És az is fontos, hogy ne támadd le. Ha tudja, lehet erről veled beszélni akkor később is hozzád tud fordulni ha esetleg bármit meg akarna osztani. Kérdést vagy ne adj isten problémát.

2017. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a legfontosabb kérdés: Tőle tudtad meg? Akkor baj nem lehet a kapcsolatotokkal, és így én a helyedben örülnék.
2017. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, én a kislány vagyok, és arra vagyok kíváncsi, hogy a szüleim mennyire lehetnek kiakadva :'D 16 vagyok (egy hónap múlva 17) és apám úgy tudta meg, hogy megkérdezte, hogy adjon-e óvszert, én meg mondtam, hogy nem kell, van.
2017. júl. 29. 23:52
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem látok benne semmi rendkivülit. A legtöbb már 14 évesen dönget fűvel-fával.
2017. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz, hogy nem a szülő, hanem a lány vagyok, de szerintem nem különösebben rengette meg őket a dolog. :D Anyu egy kicsit aggodalmaskodott, illetve mondta, hogy mindig figyeljünk oda a higiéniára. Apu csak annyit mondott, hogy nem versenysport a szex, élvezetből csináljam. :D Amikor elvesztettem 19 éves voltam. A fiúval még mindig együtt vagyunk. A szüleim szerintem kedvelik őt. :D
2017. júl. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen nem lepődnék meg, mit gondolsz ,anyád azt hiszi tetriseztek mikor egyedül vagytok? :D

Max elmondanám hogy figyeljen a védekezésre, szüleim is ilyenek, mikor megemlítettem anyának hogy elfogyott a gumi, másnap apám szemrebbenés nélkül a kezembe nyomott egy 12-es csomag gumit, 16 voltam :D

Most ők fizetik a fog. gátlómat, megmondták, nekik megéri azt a havi pár ezret hogy tudják nem lesz baj.

2017. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Hát én is gyerek vagyok (hasonló körülmények, mint a tieid) és anyám nem igazán reagálta le, de mióta tudja, minden hónapban zaklat hogy meg jött e...kicsit fél a nagymamaságtól :D L/16
2017. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!