Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha elvileg engem szeret,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg engem szeret, akkor miért más lányokkal lóg? :s

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki...jeleket ad arra, hogy szeret engem. Ne úgy gondoljátok, hogy "omg, 2x rámnézett és a lábfeje felém mutatott!!", kapok tőle ajándékokat, mindig segít, csókolóztunk is már. Nem tudom, szerintem ezek egyértelmű jelek lennének...

Viszont tudom, hogy van egy csomó lánybarátja. Nem kéne féltékenynek lennem, a legtöbbnek van barátja is, de többet beszélget velük mind élőben mind Messengeren mint velem, úgy érzem én sosem leszek olyan fontos neki, mint ők.

Arról nem is beszélve, hogy ezekkel a barátnőivel szinte más ember...például velük perverzkedik is, meg nagyon sokat viccelődik, míg velem inkább kedvesebb...oké, ennek örülök, de miért csinálja ezt? Most akkor nem szeret? Szerintetek lehet hogy csak azért csinál ilyeneket velem, hogy a többi lányt féltékennyé tegye? Nem akarok paranoiás lenni, csak nem értem >< 16L

(Pls ha csak olyanokat akarsz írni, hogy 16 évesen mással kéne foglalkoznom, inkább ne válaszolj.)



2018. márc. 10. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal a fiúval, nem érdemes. Csak hüyét csinálsz magadból...
2018. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, most el lehet kezdeni találgatni itt, hogy miért csinálja ezt, de mi nem tudjuk erre a választ. A fiúval kéne megbeszélned ezt az egészet, ha csókolóztatok már, akkor gondolom nem nehéz leülni vele és négyszemközt beszélni.
2018. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam énis. A pasim mas lanyokkal irogatott meg talizott meg minden. Aztan nem birtam tovabb,dobtam, mert nem vagyok koteles egesz nap azt nezegetni hogy hogy nyomulnak ra,meg az exem is szivecskeket irogat nekik. Sztem ne pazarold ra az idodet,hidd el nem eri meg
2018. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!