Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehet ez? 8 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Nyáron jöttünk össze, mind a ketten 16 évesek vagyunk. A barátom észre vette rajtam, hogy szeptember óta teljesen megváltoztam. Többi lent.

Figyelt kérdés

Észre vette rajtam, hogy szeptember óta teljesen más vagyok, megváltoztam nagyon rossz irányba. Nyáron mindig mosolyogtam, teljesen boldog voltam, minden kis apró dolog feldobta a kedvemet, rengeteget nevettem, hülyéskedtem, nyitott voltam, barátkoztam, mindig kerestem a jó dolgokat, pozitív voltam stb. Szeptember óta viszont 180 fokot fordultam. Teljesen magamba zárkóztam, alig beszélek, (régen szinte képes voltam órákat is beszélgetni, akár egy fűszálról pl. vagy valami. ) alig mondok el a barátomnak magamról dolgokat, mi van velem, hogy vagyok. Nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy elmenjek egy pszichológushoz, mert egyszerűen nem tudom mi van velem. Akaratlanul bunkózok, flegmázok, nagyon hirtelen haragú lettem szeptember óta, és a barátom mindig próbál pozitív lenni, de én érzem magamon, hogy a sok negatív dolog engem elnyom. Nagyon szeretjük egymást, es nem tudunk meglenni a másik nélkül, de egyszerűen hiába akarok megváltozni, mindig visszaesek, es nagyon rosszul esik, hogy a barátom mindig kedves, aranyos, és én meg leszólom. Egyik barátnőm azt mondta, hogy depressziós vagyok. A másik azt, hogy bipoláris zavarom van.

Szerintetek mitől van ez?

Remélem valamennyire érthető volt.:/

Bocsi, ha hosszú lett.



2018. márc. 11. 15:33
 1/10 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Mielött elmennél pszichológushoz elösször próbáld meg megbeszélni vele a problémákat, szeret, segíteni fog, előtte nyugodtan sírhatsz kiengedheted magad.
2018. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor volt az, hogy elmondom neki, mi a baj, mi bánt, de egyszerűen benémultam és mindig annyit mondok, hogy semmi. Mindig ez a válaszom.:/ Pedig annyi mindent mondhatnék neki, mert mindig meghallgat, segít.
2018. márc. 11. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy egyszeru magnezium hiany okozott ilyet.
2018. márc. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem lehet hogy suli miatt van ez?
2018. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mádár0218 ***** válasza:
55%
Ha nem veszed rá magad, hogy a hozzád közel áll személynek kitálalj, hogy fogsz így vadidegen embernek beszélni a problémáidról
2018. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Lehet, hogy az iskola miatt van, mert nagyon rossz a környezet, és az osztály sincs összhangban...

#5

Nem tudom sajnos, nem tudom miért van ez, de mióta kiírtam, azóta csak rosszabb lett a helyzet.

2018. márc. 13. 20:24
 7/10 Szasza212 ***** válasza:
Ha nem beszélsz senkinek a problémáidról előbb utóbb egészben nyelnek le. Már attól is sokkal jobb kedve van valakinek, ha elmondhatja egy számára fontos személynek a gondjait, még ha az nem is tud rá megoldást. Sokat segít, ha kibeszéled magadból.
2018. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az iskolától van ez! Egy csónakban evezünk. Én mindenhez negatívan állok már egy ideje pedig régen én is egyészen jól megvoltam,de legalább már jobban átlátom a dolgokat.
2018. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Én elmentem ezdő terembe küzdősportra igy ki engedtem a gőzt. Csak anyival jobb,hogy azóta nem akarom megütni semelyik hülyét az osztályból. Enged ki a gőzt rendszeresen valahogy. Talán többre mész mint én.
2018. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha máshogy nem megy, írd le a barátodnak, ami bánt. Akár Facebookon, e-mailben vagy papíron. Küldd el neki vagy add oda neki. Ha szóban nem megy, írásban szerintem már menni fog :)

A barátod elől nem kellene eltitkolni dolgokat, ő az, akivel (elméletileg) meg tudod beszélni a gondjaidat, ő pedig ahogy tud, segít.

Sok sikert!

18L

2018. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!