Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm nagyon...

Az egyik barátnőm nagyon furán viselkedik velem amikor szóba hozok egy fiút, és szerintem szerelmes belé, de ahogy csak tudja tagadja. Igazam lehet?

Figyelt kérdés

Szóval mindenek előtt tisztázzuk hogy milyen is ez a lány.. Neki már alapból vannak NAGYON idegesítő jellemvonásai,pl. folyamat teszi magát fiúknak, szerintem azért,mert hát, nem tartja magát valami szépnek ahogy látom, és ezzel próbálja kicsit magabiztosabbnak mutatni magát. A másik ami eléggé zavar,hogy nekem mondja hogy mennyire utálja ezt,meg azt, meg hogy mennyire megbántották, közben meg annyira megjátssza a kapcsolatait az osztályban hogy hihetetlen. Akiket nekem r1bancozik,azoknak a szemébe jópofizik... Jó oké,valamilyen szinten megértem, mert én is kedves vagyok mindenkivel, még azzal is aki utál de hogy megjátsszam az érzéseimet arra nem lennék képes..Na meg volt,hogy egyszer meséltem neki,hogy elmentem sétálni a fiúval aki tetszik és a "barátnőm" folyamat félbeszakított és elkezdte terelni a témát.. Arra gondoltam,hogy rossz neki,hogy ő pl nem kap bókokat,meg nem hívják el randizni stb.. ezért kicsit sajnálom és gondolkozok,hogy hogy tudnék neki segíteni..

Na mindegy, térjünk a lényegre.

-

-

-

Szóval én jóban vagyok egy fiúval akit ő 15 éve ismer és állítólag "legjobb barátok" (mégsem akar vele mutatkozni a fiú a parkban), azt tudni kell a fiúról hogy az a tipikus menő gyerek, én meg hát egy "menőbb" lány vagyok (nem vagyok se p1csa, se plázacica,meg semmi ilyen).. A lány, meg hát.. Nem annyira, de nekem ez nem számít.. NA MOST

MÁR TÉNYLEG TÉRJÜNK A LÉNYEGRE..

-

-

-

Szóval ez már nagyon sokszor megtörtént,hogy random mondtam valamit,pl hogy taliztam a Mammutban a fiúval és tök jól elbeszélgetünk, és ő azonnal bekapcsolta a féltékeny barátnő üzemmódot és elkezdett rendesen MENTEGETŐZNI (!),hogy "Jaaa, hát ő mindenkivel beszélget, neki ilyen a személyisége,hogy néha rájön a szófsás", tehát így el akarta érni,hogy úgy érezzem mintha ezt mindenkivel csinálná és nem vagyok "különleges eset" vagy hogyan fogalmazzak.. Remélem értitek. Meg nyáron a fiú megdicsérte a hajam (a vége kékre volt festve kimosható festékkel),hogy tök jól áll, és amikor ezt elmeséltem (nem felvágásból, esküszöm,csak felhoztam egy témát) szintén elkezdett nevetni (az a tipikus műnevetés, tudjátok), és elkezdte nekem osztani,hogy "Igen, ő néha csak úgy mindent megdicsér" és erre még mondhatnék legalább 10 példát, szóval már nagyon átlátszó volt.. Szerintetek tetszik neki,vagy csak velem van baja?



2018. febr. 26. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közöd hozzá. :D De ahogy most kibeszélted nem csodálom, hogy ha baja van veled... Vagy ezekkel a rossz jellemvonásaival őt is szembesítetted? :D
2018. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1000% hogy igazad van! :D

Már megbocsájts de ha ennyire idegesít ez a lány meg ilyeneket mondd meg tesz akkor miért barátkozol vele? (Onnan veszem hogy a barátnőd mert a kérdésben azt írtad de szólj ha tévedek)

Amúgy nem bántásnak szánom csak érdekel!:D

2018. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, én próbálom elfogadni úgy ahogy van, most csak szerettelek volna "titeket" szembesíteni a tényekkel, mert ha egy olyan lány csinálná ezt, aki hívő,adakozó stb., annál más lenne a helyzet,mint nála.
2018. febr. 26. 17:33
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es én is ezen gondolkozom, de vele olyan se veled se nélküled barátságunk van. Néha még én is csodálkozom hogy hogy lehet valami ilyen bonyolult ami közel sincs a szerelemhez :D
2018. febr. 26. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, én olyan szép vagyok, meg menő, de szegény barátnőmet senki nem dicséri, csak mindenki engem, de tényleg... am okos is vagyok, meg szerény, és direkt bántom a BARÁTnőmet azzal, hogy én tetszem a fiúnak, aki meg neki jön be, de azért őt hordom le minden féltékeny pi_tsának, ugye milyen cuki vagyok?
2018. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted ha valaki hívő az már nem lehet rossz? Látom nagyon értelmes kislány vagy. Azta... :D
2018. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy szeretem,hogy semmit nem tudok itt úgy megfogalmazni,hogy valaki ne értse félre..
2018. febr. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!