Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt hasonló szerelmi bánatotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hasonló szerelmi bánatotok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Ő 18 éves, 4 hónapja ismertem meg az egyik barátom által, aki még mindíg jóban van vele. Közösen mentünk szilveszterezniés ő elhívta az egyik barátnőjét is. Amikor kettesben maradtunk egy kicsit egyből megcsókoltam és ő viszonozta, ekkor teljesen elcsavarta a fejemet. Azóta szinte minden hétvégét együtt töltöttünk és hét közben mindíg beszéltünk. Hétfőn elmentem azzal a barátommal aki bemutatott neki kocsmázni.

Az este folyamán elmondtam neki hogy fel szeretném hívni a nőt és komolyabbra szeretném fordítani a dolgokat. Akkor tudtam meg hogy kapcsolata van, de a barátom elmondása szerint nem komoly. Miután felhívtam, de nem vette fel mert nagyon késő volt, a barátom felvilágosított, hogy "Bocsi tesó hogy nem mondtam el, de barátja hamarosan el fogja jegyezni".


Gondolom nem erre van az oldal, de lehet hogy jobban érezném magam ha nem én lennék az egyetlen akivel ez történt.


2018. márc. 14. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez durva, már bocsi. Nem a Te részedről, hanem a csaj részéről. Egyébként a kérdésedre válaszolva: velem nem volt, az egyik barátnőm nővérével viszont volt hasonló. A csaj összejött egy palival, akinek -mint utólag kiderült- felesége és gyereke volt. Kínos eset, mit ne mondjak. Nem tudom, hogyan reagált a dologra, de én a helyében nem reagáltam volna valami jól :/
2018. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azta, ilyen komoly élményem még nem volt, olyanom már igen, hogy egy lánnyal úgy kezdtünk el kavarni, hogy 2,5 éve kapcsolatban volt, amiről persze nem tudtam... De amint megtudtam mentem és elmondtam a srácnak, aki összetört, mint akkor kiderült már az összeköltözést tervezték, haragudott rám természetesen, amit megértek, de ugyanakkor hálás is volt nekem, hogy nem kell tovább együtt lennie egy ilyen r¡banccal. Javaslom te is mentsd meg a fiút, még mielőtt elvesz egy ilyen ótvaros qrwát.
2018. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez nagyon durva. Sajnálom, hogy léteznek ilyen ribizlik.

Szerintem ne bánkódj emiatt a lány miatt. Kinek kéne egy legalja csaj? Gondolj bele, hogy képes volt megcsalni a barátját egy nála 2 évvel fiatalabbal. Neked kéne?

Velem szerencsére ilyen nem történt, de hidd el, az idő begyógyítja. Kitartást :)

2018. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!