Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha a lány, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a lány, akit szeretek a teljes ellentétem?

Figyelt kérdés
Benne minden megvan, ami belőlem hiányzik. Úgy érzem, teljessé tenne. De épp emiatt az ellentét miatt nincsenek bennünk közös dolgok, nem tudunk miről beszélgetni, és nem értenénk meg egymást. Nyilvánvalóan nem működne, de annyira vágyom rá... Azt mondják, majd lesz másik, de nekem Ő kell, és most.

2017. nov. 19. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Ha más hasznod nem is lesz belőle, egy életre szóló tanulság marad. De szerintem ezek ellenére, működhet egy kapcsolat. Meg kell próbálni.
2017. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy lány kollegám (szerettem vele dolgozni) és egy fiú kollegám (utáltam), ők együtt vannak. A lány aranyos, szerethető, mindenkihez van egy kedves szava. A fiú egy nagyképű bunkó fszkalap, iszik, kétes társasággal haverkodik, az ész hiányát a szájával pótolja, (remélem) közútálatnak örvend a munkahelyén. Teljesen különböző a két ember, mégis régóta együtt vannak.
2017. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálom, de mint mondtam, nincsenek bennünk közös dolgok, és nem tudunk miről beszélgetni :/
2017. nov. 20. 20:20
 4/4 anonim válasza:
Erre szoktak sokan azt mondani, hogy az ellentetek vonzzak egymast... :) de amugymeg az engem megelozo komenntelo(k)nek is igaza van, egy eselyt kell neki adni. Szerintem probald meg. A beszelgeteseket ilyenekkel is kezdheted, hogy pl adnal egy tollat, vagy akarmi masban ilyen kis segitseget kersz tole, vagy megdicsered a kulsejet, es ha mondjuk gyakran tobb alkalommal is talalkoztol, es valami valtozik rajta (pl fodrasz) akkor tedd szova, dicserd meg. A lanyok ezt nagyon dijazzak (legalabbis en igy vagyok vele :P)Orulok ha segithettem 🙂 sok szerencset! :) 14/L
2017. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!