Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mar harmadik eve hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar harmadik eve hogy szerelmes vagyok egy sracba es nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar kilencedik ota szerelmes vagyok egy sracba de ő nem viszonozza a szerelmet egy idore el is felejtettem azota baratom is van ket eve de mostanaban megint csak ő jár a fejemben es most pont szakitott a baratnojevel igy hat beprobalkoztam nala , jol is ment minden mar megvolt beszelve a talalkozo minden de mikor eljott volna az a nap hat vegul le mondta. Par napig nem is irt. .. hat vegul ra irtam es azt mondta hogy a baratnojet nem tudja elfelejteni es hogy nem tudja mit akar es en meg ezek ellenere is oda vagyok erte hiaba szeret mast :( 18 L

2018. márc. 16. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"most pont szakitott a baratnojevel igy hat beprobalkoztam nala "


- ennél rosszabb ötleted nem is lehetett volna. Rendes, hogy nem használ "ha ló nincs szamár is jó formában", de szerintem "engedd el" - annyi helyes fickó van.

2018. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a baratodat,nálad nem lett volna nehéz jobbat találni...
2018. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szánd rá magad, hogy szakíts a mostani barátoddal, és várj, amíg a kiszemelted túlteszi magát, feldolgozza a szakítását. Ha tényleg akart volna találkozni veled, akkor szerintem nagyon jó esélyekkel indulsz nála, csak még nem áll rá készen ilyen hirtelen, hogy újba kezdjen, új kapcsolatba.
2018. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted van nala eselyem?
2018. márc. 16. 16:04
 5/21 A kérdező kommentje:
Meg az is benne van ebben az egeszben hogy kibekul a baratnojevel es akkor mar semmi eselyem nem lesz nala
2018. márc. 16. 16:26
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Sajnalom a baratodat hogy egy ilyen felmoso rongy a baratnoje.
2018. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Remelem osszejossz ezzel a sraccal, es ugyan ezt megcsinalja veled mint te a baratoddal. Milyen ironikus lenne 😂
2018. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Felmoso rongy vagy te nem vagyok kivancsi az ilyen negativ kommentekre ugy hogy pá .. amugy sem mondtam azt egy szoval sem hogy a mostani baratomat nem szeretem .. de most mitcsinaljak ha igy erzek jon magátol ..
2018. márc. 17. 00:15
 9/21 anonim ***** válasza:

" a mostani baratomat nem szeretem .. de most mitcsinaljak ha igy erzek jon magátol .."


Beszéld meg a barátoddal ezt. Egy kapcsolatnak őszinteségen kell nyugodnia, különben a hazugságokba belecsavarodik és tönkremegy.

2018. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Istenem. De jó hogy tudtok itelkezni meg minden. De arra nem tudtok tanacsot adni amire varom:))) Es bocsi valamit nem jol olvastal szerintem mert en azt irtam hogy “egy szovalsem mondtam azt hogy nem szeretem a baratom” es mindenkepp beszelni fogok vele :)
2018. márc. 17. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!