Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az az én problémám, hogy úgy fél éve megismertem egy srácot, akivel egy több mint barátság, de kevesebb mint kapcsolatba bele mentem. És mondtam neki, hogy nem akarok vele komolyabb kapcsolatot, viszont ő nagyon belém szeretett és olyanokat mond, hogy tőlem függ az élete meg senkit nem szeretett még ennyire. És úgy érzem, ha most azt mondanám neki, hogy ne legyen köztünk semmi sem, akkor én leszek a rossz. De ha ezt folytatom akkor is én leszek a rossz mert játszadozom vele pedig az elején letisztáztam mindent. Nagyon összetörném... Mit tegyek?

2018. márc. 16. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
legyél egyenes és őszinte. olyanba semmiképpen ne menj bele, amit nem akarsz őszintén. gondolj arra, hogy szakítani még mindig egyszerűbb mint válni
2018. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok együtt , nem vagy rossz , ő a hülye, ennyi :/
2018. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hibd meg magadhoz (csakúgy jelle:el).

Ültesd le az ágyra húzd le a hatyáját szo@d le. És mond el neki hogy ez egy bucsuajádék és hogy ezentul csak barátok vagytok

2018. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem te vagy a hülye, azért mert ő zsarol. nem vagy hibás, főleg akkor nem, ha az elején tisztáztad
2018. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!