Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el? Próbálkozzak még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Már nyár eleje óta szerelmes vagyok egy lányba(szerintem sejtette).Szeptember Októberben nem nagyon beszéltünk.Majd novembertől egyre többet kétszer sulin kívül is beszéltünk.Majd egy két hete azt mondta, hogy ne beszéljünk többet max csak sulival kapcsolatban. Ezek után elmondtam neki, hogy mit érzek és azt mondta, hogy ő nem érez semmit és ez nem is fog változni.
2018. márc. 17. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Az még fontos, hogy szülinapjára, karácsonyra és nőnapra is kapott tőlem ajándékot.
2018. márc. 17. 14:57
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ő sem tudja mit akar. Lehet, hogy össze van zavarodva. Adj neki egy kis időt. Egy pár hét múlva próbálj meg vele beszélni négy szem közt. Ha akkor is azt mondj nem érez semmit akkor szerintem lépj tovább. Legalábbis én így csinálnán. Remélem tudtam segíteni :)
2018. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pejhes Poci válasza:
Ezt már feltetted egyszer, és megmondta konkrétan, hogy NEM. Örülj, hogy nem ment tönkre a barátságotok (teljesen)
2018. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy párszor ölelés is volt.
2018. ápr. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!