Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Tudom, majd jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Tudom, majd jön magától.

Figyelt kérdés

Tudom hogy ha rákeresek akárhol, kiadja, hogy majd jön magától, stb....

De valami konkrétumot nem tudnátok mondani?

Konkrétan arra gondolok, hogy hogyan tegyem meg, hogy csináljam?



2018. márc. 19. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jön magától.
2018. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, de valamit konkrétan, hogyan csináljam?
2018. márc. 19. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos az en elso csokom olyan volt hogy mindketten tudtuk hogy csokolozni fogunk mert mar elotte beszeltunk rola, megis fel oran at ultunk egymas mellet a padon szo nelkul majd egyszer csak oda fordultam hozza es elkezdtunk csokolozni!Erdekes erzesem van most mar nagyon reg nem ideztem fel!
2018. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!😉
2018. márc. 19. 21:26
 5/7 anonim válasza:

Az első csókom a harmadik randin volt, előtte csak ölelések voltak. Mikor elköszöntünk megöleltem és akkor viszont nem engedtük el egymást:) Majd rám mosolygott és már csukta is a szemét.

A lényeg hogy ne legyen nagyon nyálas a csók, elsőnek nem muszáj nyelvesnek lennie. Csak érzésből:)

2018. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😵
2018. márc. 20. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lány vagy e vagy fiú, de határozottan ajánlom a fiuknak hogy növesszenek tököt és egy jól irányzott romantikus bólintással közeledjenek ha úgy ítélik meg a helyzetet.

Egyébként meg szerintem randin első csóknál abszolút nem kell nyelves először max alsó ajak vagy felső ajak "bekapása" és ha megy tovább a dolog akkor nem kell vizavonulót fújni. Valami buliba viszont már más tészta.

2018. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!