Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell csókolozni? Jön...

Hogy kell csókolozni? Jön magától? L/15

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal.Elég közel járunk,ahhoz hogy meglegyen az első csók.Nagyon izgulok.Segítsetek légyszii!!!

2013. dec. 19. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elfordítod a fejed (ellenkező irányba, mint a másik fél) és bedugod a nyelvecskét a szájába, majd körkörösen mozgatod. Nem nagyon lehet elmagyarázni, majd ráérzel, ez nem elméleti dolog.
2013. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel Te lány vagy valószinű ő fog megcsókolni...csak utánozd le amit csinál :) de amúgy jön magától és az első csók a legjobb :)
2013. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem.Az első válaszolo kicsit bizar :) de oké.köszönöm
2013. dec. 19. 13:08
 4/12 anonim ***** válasza:
mivel lány vagy, egy dolgot kell csak tenned: légy nyugodt és laza. A többi jön magától :)
2013. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
magától csak a halál jön
2013. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
valaki a végén nagyon pozitiv :D
2013. dec. 19. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
inkább csak realista pista :) bocsi azért, de hogy ne csak negatívumot írjak, szerintem ne parázz, mert igazából nincs mitől.
2013. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kell gondolkozni rajta, nem kell előre semmit sem betanulni.

Jön magától!!

2013. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne parazz. Bar nekem az elso csokom nem nyelves valami volt, de tenyleg az elso csok a legjobb es legemlekezetesebb. :) csak legyel laza, elrontani nem nagyon lehet :)

21L

2013. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A csókolózás módszeréről még könyvet nem irtak, ha irtak is nem használható-a csók alapja az ösztön. Mindenki hasonlóan de másképpen csinálja. Hogyan kell csinálni az ösztön diktálja. Szerintem nem muszálj rögtön a nyelves csókkal kezdeni, csak fokozatosan mindent. Ha a kezdetén tulzottan belemész lehet undor is a vége.
2013. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!