Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogyan hódítottátok...

Lányok, ti hogyan hódítottátok meg a barátotokat, és az első csókot ki kezdeményezte? Milyen helyzetben, vagy jött magától a dolog?

Figyelt kérdés

17/l vagyok,találkozgatok egy fiúval,de eddig csak puszit adtunk elköszönéskor. A bonyodalom,hogy nemrég (pár hete) szakított a barátnőjével,nem tudom ,nem csak "pótléknak" kellenék-e neki.

:(



2014. jan. 6. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdés első felére válaszolva,én sokat szemeztem vele és mosolyogtam rá,mivel egy munkahelyen dolgoztunk.Később összesodort minket a sors,sms-t írtam neki,fel is hívtuk egymást,találka,én pedig ott a helyszínen a vállára hajtottam a fejem,és megcsókoltam.Róla tudni kell,hogy elég gátlásos.

A másik feléről annyit,hogy adj neki időt.Nem biztos,hogy pótlék vagy számára,talán csak jobban szeretne megismerni,mielőtt belevágtok.Nyilván frissek lehetnek a sebei,ettől függetlenül még vehet téged komolyan,nem biztos,hogy csak amolyan búfelejtő vagy neki.

2014. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi is munkatársak vagyunk, szilveszterkor ketten maradtunk pezsgőzni, és hát elindultunk a belváros fele és inkább hozzá mentünk fel, valahol útközben csókolt meg
2014. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sehogy, vagyis ismert régebbről és tetszettem neki. Az első randin hazavitt, ott beszélgettünk kicsit, és utána ő kezdeményezte az első csókot.


Szerintem esetetekben egyelőre várj. Randizgattok, az jó jel. Azt, hogy ő mennyire van túl a barátnőjén, ő tudja. Van olyan, hogy mire az ember kimondja a szakítást, valójában már rég túl van az egészen. De ezt külső szemlélőként nem igazán lehet megállapítani. Szóval türelem, majd megátod, hogy alakul :) Hagyd rá a kezdeményezést.

2014. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!