Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú barátom, kb. Fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú barátom, kb. Fél éve ismerem, és nagyon tetszik nekem, valaki tud segíteni? 14/L

Figyelt kérdés
Most szakított a barátnőjével,de túl lépett rajta,mivel ő kezdeményezte a szakítást, tetszik nekem ez a fiú,de nem tudom,hogy mondhatnám el neki,vagy mit tegyek >_<
2018. márc. 20. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj egy kicsit a dologgal, hiszen most lett vége a kapcsolatának. Értem én, hogy ő szakított, meg hogy túl van már rajta, de ez nem ilyen egyszerű. Egy-két hetet még várhatsz, aztán kezdj el utalgatni, jeleket küldeni, aztán valld be, hogy szereted!

Sok sikert! :)

2018. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgdtni vele,ismerd meg. Majd ha úgy érzed,hívd el valahova.
2018. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket!! Sokat segítettetek,ezt fogom megtenni! 😊
2018. márc. 21. 12:43
 4/5 A kérdező kommentje:
És szerintetek az mit jelent,ha ő kezdeményezi a beszélgetést? És mások előtt is beszél velem,nem úgy mint kb. 1 hónapja,hogy csak messengeren beszéltünk,hanem most élőben is sikerült! 😍
2018. márc. 21. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán semmit,nem feltétlen kell minden apró dologban utalást látni. De mindenképp jó,hogy mostmár élőben is beszélgettek.
2018. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!