Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ellenzitek az együtt alvást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenzitek az együtt alvást?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy 15 éves fiú és egy 16 éves lány szeretik egymást, ti megengednétek a fiúnak hogy együtt aludjon a lánnyal? (Nyilván most főképp szülőkhöz szól a kérdés :) ) Előre is köszönöm a válaszokat!! :)
2018. márc. 20. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha két kamasz együtt van este, akkor abból minden lesz, csak nem "alvás" :) Így nem engedném.
2018. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utóbbi, Megegyeztek mindketten hogy egyenlőre nem folytatnak szexuális kapcsolatot, és a lány anyja is bízik a fiúban. Ebben az esetben sem?
2018. márc. 20. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Most lebuktál
2018. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ. Nem minden 15-16 éves ugyanolyan megbízható, felkészült, tudatos. Hol aludnának együtt? Valamint az is számít, hogy mióta vannak együtt.

De van olyan eshetőség, amikor szülőként megengedném a gyerekemnek, hogy együtt aludjon ilyen esetben a párjával, de azért nem minden esetben.

2018. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Én amikor legjobb baratomnal aludtam nem volt semmi, volt amikor szetvalasztottak minket de volt amikor együtt aludtunk,talán rasegitett az hogy barátom leszbikus, bár ha ő is olyan lenne mint én.. Hát lehet más is lett volna. Viszont szerintem engedd meg, most ha szexelnek milesz? Így is úgy is fognak ha akarnak, legalább nem valami wcben vagy nem tudom
2018. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az együtt alvás alatt sok mindent lehet érteni.

Én nem vagyok szülő, de a volt barátnőmmel amikor először engedéllyel együtt aludtunk, akkor nem történt semmi sem mert nagyon rizikós lett volna. Meg egyébként is abban pont az volt a lényeg hogy szerettük egymást és végre kicsivel több időt tölthettünk együtt és egy új plusz élményt adott a "kapcsolathoz".

Szerintem egy normális szülő simán megmondja a gyerekének, hogy ő úgy gondolja hogy nem a legalkalmasabb az időpont hogy a szerelmük beteljesüljön a vendégszobában :D Természetesen szükség van mellé a normális gyerekre is...

2018. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!