Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy kis tanácsra lenne szügség...

Egy kis tanácsra lenne szügségem, egy csajnak mennyire jó dolog elmondani mit érzek vagy mennyire gáz levélben leirni?

Figyelt kérdés
Vólt már hosszabb párkapcsolatom de egyszerűen nem tudok mihez kezdeni ránézek a csajra és a nagy pofámból egy kis nyuszira süllyedek össze, szóval már a játékot meguntam és a szemezgetést, valaki valami értelmes gondolatot tudna mondani?
2013. aug. 28. 03:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ha csak lehet az ilyet személyesen. Miért leszel nyúl,mitől fosol?
2013. aug. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Didiiayer ***** válasza:
Ha leírnád neki levélben mit érzel, utána már bátrabb lennél?
2013. aug. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ha tudnám erre a választ nem kérnék tanácsot , én próbálom neki minden nap elmondani mi a szitu de elfelejtek beszélni, felek a kettőnk közötti kultúrális határoktól és ha meglátom lefagyok , de érzem ha rá nézek nem engedhetem csak ugy elsétálni mint a többi nőt, már vacsizni elhivtam száma megvan , igent mondott, de én azt akarom ne csak ugy legyen velem ez is csak a bugyimra hajt szeretném ha tudná hogy érzek.Valaki valami megnyerő baromságot leirna valami mélyebb benyomást tegyek rá , ja és ne nagyon 0 -am le az egóm , koszi :D
2013. aug. 28. 04:21
 4/10 anonim ***** válasza:
a legtöbb nő ezt akkor is látja ha titkolni szeretnéd, pláne ha nem :) legyél természetes ne görcsölj, csak figyelj oda rá, törődj vele ebből egyértelműen lejön, hogy érdekel a lelke is nemcsak egy gyors menetre kell. 20l
2013. aug. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tartalmas párkapcsolataid lehettek...


szeretném ha

tudná hogy érzek.


Itt jön az h ki kellene nyitnod a szád és egyéb gesztusokat tenni felé.

2013. aug. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kell fikázni nem hiszem csak a férfiak hibája hogy könnyü kis rbancokkal akadtam eddig össze itt az ideje változtatni és én legalább felvállalom és köszi a segitseget..
2013. aug. 28. 04:32
 7/10 anonim ***** válasza:
viszont az eddigi kapcsolataidban ki kellett vna ezeket mutatnod...
2013. aug. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán ez motivált eddig
2013. aug. 28. 07:25
 9/10 anonim válasza:
Mindenképpen az a legtisztább, hogy elé állsz és elmondod neki.
2013. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne írj! tapasztalatból mondom semmi értelme, gáz.
2013. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!