Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem ciki dolog, de tudam,...

Nem ciki dolog, de tudam, hogy nem kéne bizonyos embereknek elmondani. De megtettem. Ezek után miért szívóznak?

Figyelt kérdés

októberbe elkezdtem cigizni.. de nem akarom hogy szüleim megtudják, ezért kis ideig csak oszt. társaim és 2 ember tudta..

de 1-2 hete megtudták a régi haverjaim is.. volt akit egyártalán nem akartam hogy megtudja, mert tudtam hogy ez lesz, és télleg.. utcán direkt reklámozza hogy "de kár hogy nem cigizel" meg hasonlók..

van aki nálam fiatalabb és több mint egy éve cigizik, és ők is azt kérdezgetik, hogy nekem miért jó ez stb..

ahol lakok nem cigizek, csak titokba.. mondjuk elmegyek vhova ahol nem lát senki, vagy max aki tudja.. vagy inkább rá se gyújtok..


mindenkinek azt mondom, hogy unalomból meg mert tök jó.. ami igaz is.. de az is benne van, hogy kb minden haverom +akiket szeretnék h azok legyenek cigiznek.. akkor most miért én ne? úgyis beszívom a füstöt ha melletem cigiznek, ezzel se sokkal másabb..

nem szívok sokat, így nem is kerül sokba.. egy doboz cigit kb 2 hét alatt szívok el, mert napi 2.. max 3at szívok el..


tudom-tudom.. hülye vagyok, csak rosszat teszek magamnak meg minden.. ezért ilyen válaszokat légyszi ne, meg olyat se, hogy "megérdemled" ..

de ha minden 2. ember cigizik.. miért én ne? amíg nem szívok napi 2 dobozt, és nem arra megy el minden pénzem szerintem belefér..


2009. nov. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát abból amit írtál nekem az jön le, hogy tulajdonképpen nem is akarsz te cigizni, csak valamivel be akarsz vágódni mások előtt. Persze anyagilag belefér és ahogy mondtad: nem sokkal rosszabb, ha te is szívod, mintha csak melletted többen is füstölnek. De azt tudnod kéne, hogy attól, hogy cigizel még nyugottan szivathatnak és nem fognak veled szívesebben barátkozni, csak látszólag. Ugyanis jól jössz majd nekik, ha éppen nincs náluk egy szál se. Ismerek én is nem egy olyan embert, aki a barátságok miatt kezdett cigizni, azóta süllyed lefelé, mert a haverok addig haverok, amég van nála cigi, meg bemegy nekik a boltba és ad pénzt "kölcsön".

Azért gondolj bele, ha te lennél az aki nem cigizik és egy régi haverod, akivel mostanában nem is szoktatok olyan gyakran találkozni elkezdene cigizni... akkor te mit tennél? nem hiszem, hogy nagyon keresnéd a társaságát.

Én a te helyedben keresnék más barátokat, nem olyanokat, akiknek akkor vagy haver, ha cigizel. És a régieket , akik most másképp viselkednek , mert megtudták, hogy cigizel, szóval azokat megpróbálnám visszaszerezni. A cigiről meg leszokni.

Persze ez csak az én véleményem. Lehet, hogy neked fontosabbak az új barátaid, ezt nem tudhatom.De nem várhatod a régiektől, hogy ezután is ugyanúgy nézzenek rád.


És azt kérdezted: miért te ne cigizz, ha a világon minden2. ember csinálja. Erre annyit akarok csak mondani, hogy nyugodtan cigizz, a világon senkit nem érdekel a szüleiden kívül(ők úgysem tudják még).De most ezzel azt döntöd el, hogy milyen életet akarsz.

2009. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igazából valamien szinten igazad van..

eddig nem cigiztem és nem is akartam, mert mekkora hülyeség.. és most is így vagyok vele..

de nem azért gyújtok rá, hogy huh én most milyen menő vagyok, csak szimplán nem akarok kilógni a sorból.. gyakorlatilag kivétel nélkül minden haverom cigizik.. (össz 1et tudok a sok közül)


egyébként azokat se zavarja, akik kérdezgetik, csak olyan furának találják..

2009. nov. 15. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én vok.

akkor most tulajdonképpen mi is a kérdés?

2009. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljes mértékben egyet értek a 13:02-es válaszolóval.
2009. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!