Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany akibe bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akibe bele szeretem, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Na van egy lany aki nagyony szeretek szoval bele szeretem es tudom, hogy imad mert nagyon sokszor mondja meg van egy csomo kozos bennunk es meg hivot magahoz, hogy biliardozunk es ott szeretnem elmondani neki mit erzek iranta csak attól felek hogy ezzel artok a baratsagunknak vagy meg utal es szerintetek hogy mondjam el neki Ja meg irtam egy szerelmes levelet neki azt is akor adjam oda vagy kesobb segitsetek

2018. márc. 22. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én sosem ajánlom a szerelmes levelet, de van, aki meg arra esküszik, szóval nem tudom, ez mennyire volt jó ötlet.

Elmondhatnád neki a biliárdozáskor, szerintem örül majd neki.

Sok sikert! :)

2018. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kalacs. Friendzone. Felejtos.
2018. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!