Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy fontos nekem?

Figyelt kérdés

Egy jó barátomról van szó, akin nem tudok kiigazodni. Egyszer flörtöl egyszer meg elég távolságtartó. Nem tudom mit érez irántam. A barátaim szerint az ő oldaláról több mint barátság.

Én nagyon kedvelem, és szeretném vele valahogy tudatni hogy fontos nekem. Nem azt, hogy mit érzek (ahhoz én túl gyáva vagyok :D), csak azt, hogy érdekel, és ha nem ír, hiányzik. Tudom zavaros de remélem érthető 15/L



2018. márc. 25. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég talán annyi is, hogy amikor legközelebb beszéltek megmondod neki, hogy hiányzott vagy örülsz, hogy keresett.
2018. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-Úgy hogy sokaz beszélsz vele, többet mint mással (személyesen) így nagyon észrevehető hogy neked tetszik az illető.

-Mosolyogj rá akármikor és nevess a viccein.

-Néha lehetne egy baráti összejövetelt csinálni, ahol minda2en jelen vagytok.

-Netán ha nem sokára itt a születésnapod,akkor csinálj egy partit és hívd el.

-vagy egyszerűen tényleg csak közöld vele, hogy újra láthatod, beszéltek (és hogy neked ez sokat jelent)

2018. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy 😊!!! Hogyha tetszel neki azt o nem biztos hogy eltudja majd neked mondani mert fel hogy te nem igy erzel iranta, es fel a visszautasitastol, attol hogy megbantjak. Ezert neked elegge eggyertelmu, vagyis naggyabol eggyertelmu utalasokat kell neked adnod szamara hogy o onbizalmat es batorsagot tudjon venni ahoz hogy o ezt eltudja mondani neked. Jah es egyepkent nagyon de naggyon fontos hogy a szemebe nezz mikor beszelgettek es hogy lassa rajtad hogy erdekel teged amit o mond es erdekled ot. a lenyeg hogy tudatara add valamilyen formaba hogy szimpatikusnak tartod. ha lenne kerdesed akkor ird en naggyo. szivesen valaszolok ra, mert valamiert erdekel a torteneted, nagyon kis arahnyos vagy😊 majd irj ha valami sikerult 😃 Bocsi a sok helyesírási hibajert es elutesert de telefonról irtam 😉😀
2018. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2018. márc. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!