Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napi szerelmi vallomá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi szerelmi vallomás ötletek? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés
Nem személyesen mondanám el, hanem egy üzenetben egy kis valamire ragasztva (pl csoki vagy tudom is en). Meg nem tudom, hogy személyesen adjam át vagy csak rejtsem el neki a táskájában. De név lenne rajta. Szóval mit írjak? Egy kellő mértékig romantikus kis idézetre/versre gondoltam. Igazából en régebben írtam is egy verset hozza, de csak magamban, nem tud róla. Csakhogy az egy kicsit sok lett, mármint lehet, hogy a sok érzéssel, amit belesűrítettem a versbe, elijesztem ot. Egyéb, esetleg fontos dolgok: osztálytársam, szoktunk beszélgetni néha, nem adta egyértelmű jelet sem annak, hogy tetszem neki, sem annak, hogy nem. Köszönöm a válaszokat, ha valakit érdekel a fentebb említett vers, annak küldöm privatba, hogy mennyire nyálas vagy gaz, esetleg használható-e erre a célra.

2018. febr. 11. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kuldheted megprobalok segiteni ha erdekel irj privatba
2018. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldheted.
2018. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a vers:)

Szerintem jobb lenne, ha személyesen adnád át, úgy a reakciójából még arra is rájönnél, hogy mit érez irántad, de ne az egész osztály előtt, mert az lehet, hogy kellemetlen lesz neki kicsit.

Amúgy nagyon aranyos ez:)

2018. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2018. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldheted :)
2018. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldheted.
2018. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cringeaf válasza:
ez engem is érdekelne:D
2018. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Küldd el légyszi nekem is!!:)

16l

2018. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted! :) És majd írd meg, mi volt a reakciója! :D
2018. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!