Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is szoktátok nagyon egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok nagyon egyedül érezni magatokat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nincs senkim, a szüleim elváltak, a lányokkal való viszonyom. Mondhatni, jó lenne, de akkor csak 1 lánnyal, a helyzet az, hogy hozzám hasonló lányt nem találok, én belülről érzékeny vagyok, tudom, hogy van ilyen lány, mint én. De az összérték az, hogy rossz egyedül, és én mindent megtennék azért, hogy legyen valakim akit mindvégig szerethetek és ő is engem. Az elmúlt idők során, sok minden történt, megvolt ez első kezdeményezésem, nem jól sikerült. De meríthettem belőle önbizalmat, aztán volt egy második is, de mint kiderült, a lánynak van barátja. Szóval most abban a helyzetben vagyok, hogy egyedül érzem magam, és minden nap eszembe jut a sok dolog, minden ami történt. Most a tanácsotokat kérném, hogy ti is szoktátok ezt érezni? Fiúk/lányok. Tudom, hülyeség egy kicsit a kérdés, persze, hogy mások is szokták ezt érezni, de mégis csak egy kérdés. Ezért megkérdezem. A válaszokat nagyon szépen köszönöm előre, sokat segítenének. :)

2018. márc. 27. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam hasonlókon gondolkozni. Körülöttem szinte mindenkinek vagy van párkapcsolata, vagy boldog úgy, ahogy van. Én is boldog lehetnék így, csak az a hülye könnyen szerelembe eső szívem...:D

De egyébként én még relative fiatal vagyok az ilyenekhez, nem? Mindenhol ezt írják...

14/L

2018. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy már.. nyugi lesz valaki. Azt tanácsolom, hogy menj oda a lányokhoz, aki tetszik annál kezdeményezz... nézd úgy a dolgokat, hogy legalább megpróbáltad.. akár utcán szólítsd le a lányt... bárhogy

Ha elküld ne depizz be hanem próbálkozz, próbálkozz és próbálkozz újra... hidd el így fog összejönni.

Ha idegen lányokat szólítasz le pl és nekik már van barátjuk nézd úgy a dolgokat, hogy az életben nem fogod őket látni többet... Hajrá

Írj ha kérdésed van...

2018. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam. Gyakran elfog az az érzés, hogy milyen jó lenne végre egy társ. Mégcsak 17 éves vagyok, de mégis, annyira boldoggá tenne, ha megtalálnám a páromat.
2018. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek, és nektek is sok sikert, nektek is lessz valaki :) Ha kell valami segítség/tanács nektek, akkor nyugodtan írjatok privátot, és meglátom mit tehetek. Még egyszer köszönöm :)
2018. márc. 27. 20:21
 5/5 A kérdező kommentje:
És 1-es válaszoló, nem vagy relatív. Mindenkinek szüksége van szeretetre :)
2018. márc. 28. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!