Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, aki fake, mit tegyek? 🤷🏻‍♀️

Figyelt kérdés

Pár hete beszélek egy lánnyal, aki gyanúsan túl jól néz ki, és esküszöm, teljesen olyan, amilyenre vágyom.

A gond csak az, hogy ez egy fake profil, viszont elérte, hogy megszeressem.

Érdekel, ki lehet az álprofil mögött, mert ha kinézetre nem is olyan, mint amit látok, lelkileg és személyiségileg nagyon elragadó.

Mit kéne tennem?



2018. márc. 27. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy 40 eves foszer is akar.
2018. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok nem vagy tobb 15nel. Ember. Ez egy kamu profil. Vagod? Gondolom akkor is tetszene az illeto ha egy beas romungro ciganyasszony lenne. Amugy kamu profilhoz altalaban a szemelyiseg is kamu. Aztan hatha szerencsed van. Ird le neki hogy tudod hogy fake, vagy kerj burkolt bizonyitekot. Ha fake akkor elmondhatod neki hogy tetszik a szemelyisege aztan nem kell ezt jatszania. Ennyi.
2018. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zárd le vele amint csak lehet, ha kamu profil, valószínűleg csak olyannak tünteti fel magát, mint aki számodra a tökéletes, közbe meg nem az. Ne legyél túl hiszékeny.
2018. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
De hülye vagy bszki.
2018. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bizonyítékot, hátha mégsem fake. Miből gondolod, hogy fake egyébként? Én már hittem egyszer, hogy valaki kamu, aztán koppantam, mert nagyon nem volt az.
2018. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a kimenetel kérdező? Kiderítetted?
2018. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugy tunik, nem csak a profil fake, hanem a kerdes es a kerdezo is - nyom nelkul eltunt, a kerdes kiirasa ota nem lattuk itt.
2018. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!