Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha (csak talán)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha (csak talán) szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki a legjobb fiú barátom kb 2-3 hónapja és úgy értem h kezdem "úgy" megszeretni. Viszont van egy másik fiú, aki régebb óta tetszik. Én nm akarok a legjobb fiú barátomba szerelmes lenni, én a másik fiúval szeretnék kapcsolatot. Most mit tegyek?

2018. márc. 28. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát.akkor menj oda ahhoz a fiúhoz.nem fog az öledbe pottyanni drága
2018. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skadowsk válasza:
Ömm ugye nem pestmegyei vagy mert akkor lehet en vagyok akirol szo van xd
2018. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legjobb fiubarat és ráadásul osztálytárs, ja és csak talán...cicavirág, offos a téma xd ha a másik fiú is tetszik kezdj el vele beszélgetni, aztán lesz ami lesz, még lehet ő lesz életed szerelme, ne szalaszd el! Persze csak akkor, ha szabad a fiú és te is a teljes szívedet oda tudod adni.
2018. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Flove válasza:

Én azt hittem itt segíteni kell másoknak és tanácsot adni egymásnak, nem megalázni a kérdezőt :p :D

Szóval nem tudom hány éves vagy, de én is voltam hasonlóképpen. Végülis mi lett?

Egyébként szerintem ilyenkor a legjobb ha vársz kicsit, hogy az idő múlásával kicsit tisztuljon a fejed és higgadtan végiggondolhasd az egészet. A legjobb barátod lehet, hogy csak azért kezdett talán tetszeni, mert törődik, foglalkozik Veled, megért Téged, vagy ilyesmi. És értem, hogy hogyan érted azt, hogy a üásil sráccal szeretnél járni, de sajnos nem mi döntjük el, hogy ki tetszik nekünk.

2019. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!