Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet valamit vajon vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit vajon vagy nem?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy 5 évvel idősebb sráccal egy buliban, kavartunk. Azután rám írt és mindennap folyamatosan beszélünk azóta. Pár hete volt egy házi buli ahova lejött hozzám, és megint kavartunk de azóta nem találkoztunk. Ha egyedül vagyok bulizni folyton féltékenykedik, felhív az este közepén. Úgy viselkedik mintha együtt lennénk, azon kívül hogy nem nagyon hív találkozni. Viszont mikor pár hete beszéltünk erről, azt mondta kedvel de nem tudna belemenni egy kapcsolatba még, de a közeljövőben bármi lehet. Én nagyon beleestem, de nem tudom mit csináljak elmondása szerint nem szeret, de a közös barátaink szerint is full belém van esve, meg hát úgy is tesz mintha így lenne mégis azt mondja hogy nem. Miért csinálhatja ezt? Ha bejövök neki miért mondja hogy nem, ha meg nem is tetszem neki miért viselkedik így? Sok hülyeséget is csináltam már vele kapcsolatban, mégis velem van még meg ugye két értelmű dolgokat is ír, de nem tudom nem nagyon lehet vele erről beszélni. Mit tegyek?

16/l


2018. márc. 30. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fiatalnak tart magához, viszont biztosan tetszel neki, szerintem várj vele és beszélgessetek meg ismerkedjetek tovább
2018. márc. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!