Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyre szánalmasabb még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre szánalmasabb még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmről van szó 2 évig voltunk együtt mikor össze jöttünk ő 14 én 19 voltam.Mára már a 23-at is betöltöttem.Nagyon boldog voltam vele mint az előtt soha senkivel minden perc szép emlék amit vele töltöttem kivéve persze a vége.Az csúnyára sikerült mivel én szerettem volna békében el válni tőle de ez neki nem igazán ment és abban is biztos vagyok hogy mint amennyire egykor szerettem annyit szívtam is vele a végén soha semmi sem viselt meg annyira mint a szakításunk mind lelkileg mind testileg bele voltam teljesen betegedve a szakításunk hatására fogytam 15 kilót.Persze ezt már vissza szedtem. Ő volt életemben a 3-dik barátnőm de ő teljesen más volt mint az előtte lévők.Egyedül nála éreztem azt hogy nem bántam meg az együtt eltöltött időt.És arról nem is beszélve hogy több mint fél évembe telt az hogy talpra álljak valamennyire és ne ő járjon mindig a fejemben.Az előtte lévőknél 2 hónap volt max a tovább lépés de egyik sem viselt meg annyira mint nála.Lényeg az hogy 1.5 éve szakítottunk már jobb de néha még mindig eszembe jut.Próbálkoztam más lányokkal de nem igazán ment a dolog.1 év után rá írtam facen azért mert úgy éreztem nem volt méltó az ahogy egymástól elváltunk és azt válaszolta hogy már ő is meg bánta azt ahogy a szakításunkor viselkedett és nem úgy kellett volna tennie a dolgokat ahogy cselekedett.Ma meg néztem a profilját facen látom hogy egyedülálló utánam ugye össze jött egy másik fiúval úgy nézi 1.5 évet bírtam együtt ahogy egykor nekem mondta hogy örökre szeretni fog hát ilyen ugye nincs és most ezt ő is meg tapasztalta.Nem tudom szerintetek próbálkozzak nála? mondjuk azt se tudom hogy egyáltalán akarok e tőle valamit vagy ő tőlem.Ami egyszer véget ér annak szerintem vége de miért vannak bennem ezek a fura érzések. :/ Egyre szánalmasabb hogy még mindig miatta szívok.

2018. márc. 30. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban,hogy szakítás után újra lehetünk boldogok a másikkal. Én a helyedben inkább más lányra írnék rá, biztos vagyok benne, hogy akad rajta kívül olyan lány aki érdekel téged.
2018. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!