Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit nem ismerek...

Tüng. kérdése:

Van egy lány akit nem ismerek és ő sem engem. Viszont nekem bejön és jókat hallottam, lépjek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát a lány az persze szép :)) Nem ismerem őt, ő sem engem. Facebookon találtam, majd utánakérdeztem egy két ismerősömnél akik vele egy suliba járnak. Azt mondták, hogy kedves. Foggalma se lehet, hogy ki vagyok, ezért nem is akarom bejelölni... De annyira megakarom ismerni, hogyan csináljam ha 25 km távolság van közünk? Simán bejelöljem, és beszélgessek vele? Nem lesz kicsit feltűnő? Én az ismeretleneket nem mindig igazolom amúgy sem vissza, és vajon ő? Mit tegyek?

2013. jún. 13. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépj, egy próbát megér, nincs veszteni valód!
2013. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a szemembe annyira szép lány kategóriába tartozik, hogy már félek esélyem sincs:D Pedig sokak szerint nem vagyok ronda... sőőt, ápolom a külsőm meg minden..
2013. jún. 13. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen esélyed (az sem 100%-os sőt...) az őszinteség. Írd meg neki amit itt leírtál (hogy a facebookon találtad nagyon tetszik neked és az ismerőseid is kedves dolgokat mondtak róla és szeretnéd megismerni stb.) és reménykedj, hogy vevő lesz rá. ha elkezdessz kombinálni és "véletlen" helyzeteket generálni szerintem semmi jó nem sülhet ki belőle.
2013. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25km az semmi.
2013. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan mondjam meg neki? :O

Előbb ne ismerkedjek kicsit vele, ha visszaigazol?

2013. jún. 13. 18:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Visszaigazolt:P Hogyan írjak rá egy ismeretlenre?
2013. jún. 13. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ideje összeszedned magad! Az egyik válaszoló leírta, hogy mit kéne mondanod. Amit itt leírtál, konkrétan azt.

Tutyi-mutyi fiúk nem kelendőek, legyél határozott (de kedves) férfi!

Írd meg neki!

2013. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben!:)
2013. jún. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!