Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki úgy ismerte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy ismerte meg a párját, hogy teljesen idegenként ment hozzá oda az utcán, vagy bárhol, és megszólította?

Figyelt kérdés
Vannak ilyenek, vagy ez a 'bárhol bárkivel aki szimpatikus' ismerkedés csak egy mítosz? Mert nehezen tudom elképzelni, hogy valaki akit az utcán meglátsz, még ha szemeztek is, fogná magát, leszólítana, (vagy te szólítanád meg mindegy) és ebből egy komoly kapcsolat alakulna ki... De ha vannak sztorik amik ezt cáfolják, várom őket!

2018. jan. 9. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak kint szeretek már ismerkedni..volt is belőle két kapcsolatom nem komolyak 1-2 hónap de volt.

Régen én is csaj neten,jó nem azt mondom,ha úgy van akkor neten is de személyesen jobban szeretek már.

2018. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igy ismertem meg a párom, de csináltam már ilyet és jah igy is lehetne.
2018. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szüleimnél így történt.
2018. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!