Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális vagyok? Volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Volt már veletek olyan hogy megijedtetek a saját érzelmeitektől?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem voltam szerelmes. Soha. Most meg azt hiszem sikerült beleesnem valakibe és amikor volt egy olyan pillanata a dolgoknak amikor úgy tűnt hogy lehet lesz valami akkor félelem töltött el. Olyan volt mintha megrémültem volna attól hogy lehet lesz valakivel valami és úgy éreztem hogy ez túl új és nem állok rá készen. Megbolondultam? Volt veletek ehhez hasonló?
2018. ápr. 1. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Éltem át hasonlót,bár az nem a szerelem miatt volt. Nem bolondultál meg. Ha úgy érzed korai,ne erőltesd.
2018. ápr. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer a saját péniszemtől ijedtem meg :)
2018. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
You must not run, you can not hide. It's only what you really feel. It comes to you from deep inside, you got to know this dream is real.
2018. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2 te beteg vagy XD

2018. ápr. 1. 10:08
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:

Velem is így volt.Megerősítettem magamban,hogy akkor sikerülni fog,ha komolyan gondolom.De azért még most is vannak kételyeim,mint minden kezdetnél.Soha nem vagyok 100%-osan biztos a dolgaimban.Lehet,hogy az önbizalomhiányom ezért a felelős.

Nem mertem egy sráccal sem komolyan tervezni.Mintha derült égből jött volna a villámcsapás,úgy talált rám egy olyan szerelem,amiben majdnem teljes mértékben biztos voltam.Az én érzéseim teljesen tiszták,és őszinték voltak,de az övében az elejétől éreztem valami hibát.Meg is borult ez az egész 2 és fél hét után.Nem biztam soha el a dolgokat.Egyszer mertem komolyabban remélni,tervezni,de valahogy füstbe ment.Már alig bírok bízni,egyre jobban elveszítem a fénysugárt,még így is,hogy nem vagyok egyedül.

2018. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!