Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett egy idősebb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy idősebb lány mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évvel idősebb nálam, elég jóban vagyunk. Valószínűleg nyár óta érzem azt hogy bejön de akkor még próbáltam elnyomni meg hogy áá ez nem szerelem csak jóban vagyunk. Hát mostmár bevallottam magamnak hogy tetszik és nem tudom hogyan tovább. Teljesen kiismerhetetlen a lány, néha azt érzem hogy simán összejöhetnék vele, még utalgat is meg poénkodik (na ezt nem tudom hogy ezek célzások-e vagy tényleg csak poén) aztán meg azt érzem hogy miért kellenék én egy idősebb tök jó csajnak. Ja amúgy jövőre együtt táncolunk a szalagavatóján mert felkért. Tök kiszámíthatatlan mert suliból is random 1-2 napot hiányzik aztán visszajön mintha mi sem történt volna, es amikor kérdezem hol volt nem ad sose egyenes választ es ezzel teljesen megőrjít és valamiért annyira vonzó és titokzatos...najó elég az ömlengésből. Tehát. Szerintetek próbálkozzak vagy hagyjam mert úgyse kellene neki egy fiatalabb srác?

15/F


2018. ápr. 1. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz be...ha utalgat is rá...meg a táncpartnerének is téged kért fel lehet az ő részéröl is van valami...veszíteni valód nincs szerintem :)
2018. ápr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Ez a dolog, hogy fiúnak idősebbnek kell lennie csak egy rossz beidegződés.A fiú azért idősebb álltalában mint a lány mert a srácok később érnek .De ha te érettebb vagy , vagy mondjuk ő éretlenebb, teljesen mindegy. Nem az számít, hogy fizikálisan hány évesek vagytok, itt inkább a mentális kor számít.
2018. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!