Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek nagyon ciki, hogy...

Szerintetek nagyon ciki, hogy 18 évesen még nem volt fiúm?

Figyelt kérdés
Sok hasonló korú lánynál már nem az a kérdés, hogy volt e már pasija hanem, hogy volt e már vele ugy vagy, hogy hány pasija volt. Na mármost én szeretnék egy rendes fiút csak sajnos akiknek tetszettem azok nem tetszettek nekem és aki nekem tetszett annak meg én nem tetszettem. ( bocs ha kicsit bonyolultan írtam le.) Illetve még az a problémám, hogy nem vagyok bulizós, barátkozós, inkább az a csendes, s emiatt az osztálytársak is szoktak "viccelődni". S talán emiatt is lettem mégjobban önbizalomhiányos a külsőm mellett.
2013. okt. 27. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem ciki, de ha gondolod én itt vagyok :-)
2013. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 egytüneményvagyok ***** válasza:
Ha a külsőddel van gondod, kezdj el sportolni, tornázni, attól nőni fog az önbizalmad, ráadásul jól fogsz kinézni.
2013. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mindenki más ütemben érik, fejlődik. Nekem 19 éves koromban lett először barátom, akkor vesztettem el a szüzességemet is. Az önbizalomhiány meg az önsajnálat kicsit bajos, ezt az energiát inkább fektesd abba, hogy sportolj, jól nézz ki, foglalkozz a külsőddel, de a tanulást, olvasást se hanyagold el. Ha lesz mire büszkének lenned, előbb jön a szerelem is, hidd el. 22/Nő
2013. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Természetesen tényleg jobb lenne ha sportolnék, de nem segítene abban amivel 'bajom' van, s ráadásul a mostani suliévem nagyon húzós, így időm se lenne a többi különóra mellett.
2013. okt. 27. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha csak kifogásokat keresel, akkor semmi sem fog változni. Húzós egyetemre járok, mellette dolgozok, mégis mindenképpen szakítok időt magamra. Mi az a baj amin nem lehet segíteni? Mindenen lehet.
2013. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú...süllyedj el, ez nagyon ciki. Nekem 19 évesen lett először kapcsolatom, de inkább bár ne lett volna.
2013. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg 20 évesen se volt. Szerintem jò ideig nem lesz. Nálam is az van,hogy aki bejön,annak én nem ès fordítva. Én sem vagyok bulizòs.
2013. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És szerintem nem ciki. Max. azoknak az,Kik ilyen szempontból lenézik az embereket.
2013. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!