Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Idén új osztályba kerültem mert ismételni akartam egy évet (az nem fontos miért nem is ez a lényeg) szóval bekerültem az osztályba tényleg minden jó, kedvesek nagyon jófejek. És van egy srác akivel nagyon jóba lettünk tényleg napi szinten beszéltünk/beszélünk és egyik nap bevallotta hogy szerelmes belém (bevallom nagyon bejön a srác) A gond itt csak az hogy 15 éves én meg idén töltöm a 18-at. Nem tudom mennyire lenne hülyeség vele összejönni főleg hogy osztály társ. Az a baj hogy valaki azt mondja hülyeség valaki meg hogy ha tényleg szeretitek egymást akkor nem gáz. Nagyon bizonytalan vagyok sajnos az előző barátom csak kihasznált és ettől is félek hogy újra megtörténik de persze nem lehet arra fogni hogy fiatalabb akkor tuti csak ki akar használni. Tényleg látszik hogy szerelmes belém. Meg mondtam neki hogy én csak a barátja akarok lenni,megértette de szerintem ő is tudja hogy én is érzek valamit, mert megkérdezte hogy a korkülönbség e a baj vagy hogy volt e előtte valami rossz tapasztalatom és azért nem, mondta szeretné megváltoztatni a véleményem és harcolni fog értem és tényleg , már lassan 1 vagy 2 hónapja, és nem adja fel , tényleg nagyon bírom csak nem tudom hülyeség e :( bizonytalan vagyok nagyon.. légyszi segítsetek :( nagyon kéne pár tanács. Nem akarok hülyeséget csinálni :( Előre is köszönöm!:)

2018. ápr. 3. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Egy éretlen kisfiú hozzád. Engedd el.
2018. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
ugyan, ha meg be is jon neked, hadd jojjon ossze :) nyilvan egyikotoknek se ez lesz az utolso, de addig miert ne ereznetek jol magatokat.
2018. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Mert egy kapcsolat,aminek előre tudjuk hogy vége lesz,nincs értelme.
2018. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, én egyszerűen csak félek, egyben azért is gondolom hogy talán működhet mert 15 évesen összejöttem egy sráccal és 2 évig tartott a kapcsolat,tényleg szerettük egymást csak a végére megromlott (ő is 15 volt akkor). :/
2018. ápr. 3. 14:55
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak mert nem minden 15 éveshét fiú belül kisgyerek vannak teljesen úgymond érettebbek meg vannak a kisgyerek fejjel gondolkozók :/ nagyon bizonytalan vagyok ebben a helyzetben csak azt tudom én is érzek és egyben félek
2018. ápr. 3. 14:58
 6/19 A kérdező kommentje:
15 éves fiú* elírtam bocsi
2018. ápr. 3. 14:59
 7/19 anonim ***** válasza:
5%
ne keres fiatalabb fiút nálad
2018. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg,barátkozz vele össze és ha úgy ítéled meg,hogy még gyerek,akkor mondj le róla. Nem kell kõzetni a sablont,hogy fiatal lányhoz idősebb pasi kell. Oké itt még 2-3 év sokat számít,míg tizenévesek vagytok,de mint mondtad,lehet hogy érettebb fiú.
2018. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Egy 15 eves éretlen meg egy 18 eveshez... hagyd inkább
2018. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Már az első hetekben ki fog idegelni, nekem is tette, hogy ő más, nem gyerekes 15 éves létére, aztán rögtön több dolognal is látszott, hogy igen is máshogy gondolkodik.
2018. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!