Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elfogadnátok egy Macis fiút?

Figyelt kérdés
Szóval, én 16 éves vagyok, mackós testalkattal, 182-183Cm-el, 94KG-val, és széles is vagyok. Szakállas, pajeszos, bajszos. De, viszont én félek, hogy a külsőm miatt nem igen fogok tetszeni valakinek. Belsőleg, szeretek segíteni másoknak, empatikus vagyok, nem szeretem, ha a magánéletembe keresgélnek olyan emberek, akiknek közük sincs hozzá, emellett, én érzelmes vagyok, mindig azon gondolkozok, hogy milyen lenne, ha lenne egy lány, aki hasonlít rám, és olyan jól meglennénk. Sokszor átvertek, mármint, előzőleg interneten, aztán az utolsó kettő, már élőben volt, eljutottam arra a szintre, hogy élőben próbálkozzak, de eddig nem jártam sikerrel. Viszont én elfogadnék akár vékony/Macis, lány-t is aki szereti az állatokat, és tud szeretni. Csak a belső a fontos nekem, igen tudom, ez most csak egy kérdés, amit egy névtelen csákó kiírt, vagyis én, de, ami a kérdésbe van, az igaz, és nem önfényezés, nem itt akarok magamnak valakit. Csak tanácsot kérnék.

2018. ápr. 4. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem macis, hanem kövér!
2018. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat, és nem az a kérdés, hogy kövér e, a genetikámról nem tehetek, sajnálom.
2018. ápr. 4. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Menjél el és tegyél ellene, hogy ne legyél az. Senki nem szereti a lustadisznókat.
2018. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad, keresd új emberek társaságát. 16 évesen meg ne parázz rá, majd eljön neked is az a bizonyos valaki.


Jó lenne az is, ha valami hobbit keresnél ami érdekes számodra és leköt. Nekem 2 éve van barátnőm, jól ismerjük egymást, összeszoktunk és hirtelen észreettünk valamit, hogy nem jó. Igazából velem volt/van a gond, mert eléggé beburkolóztam mostanába a szobámba. Nem csinéáltam semmi értelmeset, volt, hogy órákat youtubeoztam stb... Ez nem hobbi hanem időrablás.


Most elkezdtem edzeni, és olyan hobbiba vágtam bele ami a szakmámmal kapcsolatos. Autoelektrora járok, és otthon szívesen elszórakozok ilyen elektronikai hülyeségekkel, akár értelmetlen cinezgetésekkel is. Barátnőm látja, hogy érdekel és tudom is csinálni, őt is tanítgatom erre arra és büszke emiatt rám. Még akkor is ha nem tudja, hogy mi micsoda, de új dolgokat tanul és ez tetszik neki. Ugye akkor ott az edzés is, amiben pont a barátnőm motivál és tervezünk majd közösen is edzeni.


Ez most a saját példám volt. De ha csinálod egyedül és majd jön egy lány, akkor mindez jól fog neked jönni. Hidd el ha a hobbidban ügyes vagy, az boldoggá tesz, hogy elértél/megcsináltál valamit, ami önbizalmat ad, így könnyebb lesz csajozni is.


Nem a külsőn múlik, sok erősebb fiút/lányt is ismerek és mégis van párjuk. Neked is lesz, csak ne parázz rá, mert minél jobban akarod, annál nagyobbat esel.

2018. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-mas. Úgy lessz.
2018. ápr. 4. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Van akinek biztos. Láttam én már olyan testalkatú pasikat csajokkal (sőt, van olyan akinek folyamatosan van valaki), hogy hú. Mivel személyesen nem ismerem őket, lehet nagyon kedves-jó fej emberek és ez lehet tetszetős a csajoknak.

De számomra egyáltalán nem vonzó.

2018. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, sokat segítettél a válaszoddal :) Azt is köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál :) Mint a 3-mas. :)
2018. ápr. 4. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Van még olyan is, amikor egy macis néz ki jobban egy túlkigyúrttal szemben. Szóval a macis alkat az még teljesen lehet jó. De az a lényeg, hogy lehetőleg semmiből se essünk túlzásokba. Viszont, ha pl genetikailag vékony, akkor ő arról nem tehet; ha húsos, akkor lehet, hogy védeni akarja magát, vagy depis, azért eszik pl annyit, vagy lehet még pajzsmirigy-problémája is , meg nemtom. Szal az a lényeg, hogy adott esetben még egy macis alkatú jobban tud kinézni/tetszeni, mint egy természetellenesen kigyúrt.
2018. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hmm, értem. Viszont én a testemet milyennek mondanám, nem szoktam magamat értékelni, de a combjaim vastagok, nem vagyok zsíros, jó egy kevés felesleg van, a lelki dolgaim pedig, igen, hát szét vagyok esve, átvertek, kihasználták azt, hogy segíteni akartam valakin, interneten, egy lány, aki azt mondta, hogy nincs senkije, és teljesen egyedül van. Hát nekem meg teljesen megesett rajta a szívem, aztán 1 hónap írás után, tudtam meg az igazat, hogy ő is azok a lányok közé tartoznak, akik kihasználnak mindenkit, mindössze ez történt nyáron, emiatt vagyok most ilyen helyzetbe, én nemtudok felejteni könnyen, az igazság az, hogy egyedül érzem magam, és ezért kellene olyasvalaki, akit viszont tudok szeretni és ő is engem. Én nem vágyok semmi másra, csak erre, és utána eltudok kezdeni építkezni az életben, dolgokba belekezdeni, igen tudom nem jó felfogás amit itt most írok, de én ilyen vagyok, és nemtudok megváltozni. Mert ez, az én személyiségem, az én lelkem.
2018. ápr. 4. 21:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy, van hobbim, szeretek biciglizni, kirándulni, erdőbe, szeretek segíteni másoknak, és kedvelem az idegen nyelveket, meg az informatikát.
2018. ápr. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!