Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti voltatok már így, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már így, vagy hasonlóan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nyáron lesz 2 éve, hogy találkoztunk. Akkor találkoztunk élőben először, ès azóta nem is találkoztunk. Viszont akkor nagyon jól kijöttünk egymással, jobban, mint barátok. Megcsókolt, csokolóztunk (vele volt az első csókom)... tudjátok, ez a "nyári szerelem"... és én szeretnék vele találkozni a nyáron és beszélgetni újra... viszont azóta csak egyszer beszéltünk...

To voltatok már így?

Szívesen meghallgatom a történeteiteket.



2018. ápr. 4. 19:34
 1/1 anonim válasza:

Voltam. Bár én azóta találkoztam a sráccal, de nem volt eddig nagyon alkalmam beszélni vele, és lehet, nem is lesz nagyon mivel a fiú teljesen megváltozott...

Nem tudom, ez a te esetedben hogy van, de két év az hosszú idő, tehát számíts arra is, hogy esetleg nem lesz olyan mint volt...

2018. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!